ТРАГЕДІЯ ФАУСТА і МЕХАНІЧНИЙ АПЕЛЬСИН презентують спільне відео

Кожен кліп починається з пісні, а пісня –з натхнення. З Музи та її історії.
Не виняток і спільне відео гуртів ТРАГЕДІЯ ФАУСТА і МЕХАНІЧНИЙ АПЕЛЬСИН на пісню «Тобі, такій». Лейтмотивом відеокліпу можна вважати рядок із пісні: «твоє ім’я на рекламах у серці моєму назавжди висить». Троє різних людей, у кожного – своя історія, своя Вона. Їх об’єднує тільки однакове бажання жити «просто Тобою». І навіть коли наодинці з самим собою чи стаканом віскі, навіть коли поруч красива, але не та жінка – Вона поруч: у думках, у пам’яті, на фото. Але це – не сумно, «це і є життя».

Кліп відзняли 7 червня. Завдяки професіоналізму команди режисера Олега Здреника, зйомки пройшли швидко, весело і жоден номер готелю, де проходили зйомки, не постраждав (до слова, знімали відео у Трускавці, в готелі «Гермес»). А жодному шанувальнику жіночої краси не може не запам’ятатися ефектна брюнетка – актриса і модель – Тетяна Невеличук, котра стала головною окрасою кліпу.

Пісня «Тобі, такій», є треком із майбутнього другого альбому гурту «Трагедія Фауста». Нині ж вона дебютує на радіостанціях України як спільна робота двох гуртів і чекає вашої, слухацької, прихильності.