Творчий вечір Марії Бурмаки у Львові – 2 вересня

Шановні Львів’яни! Запрошуємо вас на концерт Народної артистки України Марії Бурмаки! Навіть не на концерт, а скоріше на творчий вечір однієї з найталановитіших авторів сучасної української пісні! Навіть не на творчий вечір – це буде скоріше зустріч добрих друзів у тісному колі, під акомпанемент її гітари, та відвертих пісень яких вона написала на протязі 20 років.
У явіть собі що клуб «ХДРД» на один вечір, 2 вересня, з 20:00, перетвориться в квартиру Марії Бурмаки куди вона запрошує всіх своїх шанувальників та друзів. Чутливі пісні, відверті розмови, розповідь про свій творчий шлях… Ви зможете не тільки насолоджуватись співом Марії, а й задавати їй будь-які питання за допомогою записок, тощо.
Марія не «світська левиця», яка ходить на всі без виключення «гламурні тусовки» брязкаючи там своїми діамантами та сукнями за мільйони доларів, не пускає журналістів як то кажуть в душу та свою оселю. Тільки в цей вечір ви зможете дізнатися чи правду говорять, що вона улюблениця влади та заможних олігархів, чи насправді вона товаришує з багатьма впливовими політиками, чи дійсно вона ногою відкривала двері в кабінет Президента України Ющенка, про таємниче зникнення в пустелях Єгипту, чи намагалися політичні конкуренти демократичних сил підкупити Марію та переманити до свого політичного табору, чи збирається вона піти у політику… І ще багато-багато іншого та цікавого ви зможете дізнатися під час цієї зустрічі-концерту!

Чекаємо на Вас 2 вересня о 20:00 у ресторані «Хмільний дім Роберта Домса» (вулю Клепарівська, 18).

Телефон для довідки (032) 242-25-94

Вхід 100 грн. (сидячі місця)

Вхід 80 грн. (стоячі місця)

http://www.robertdoms.lviv.ua