Відбувся концерт студії “МА7АРИЧ” «Ол ін Клюзів» (ФОТО)

16 травня в приміщенні Національного Драматичного Театру імені Марії Заньковецької вкотре яблуку не було де впасти! Адже саме в цей день відбувся черговий сольний гумористичний телевізійний концерт Студії «МАГАРИЧ» «Ол ін Клюзів»! 

Студія «МАГАРИЧ» запропонувала глядачам абсолютно нову програму на літню тематику. Глядачі з посмішками зустрічали гумор про відпочинок в Криму, Одесі, Трускавці та закордоном, адже у більшості випадків кожен з них не одноразово опинявся в таких ситуаціях! Традиційно на «УРА» публіка сприймала «Епіграфи» від Миколи Куцика, а його монолог про гуцулів визвав у залі справжню овацію!

Акторами Студії були запропоновані номери про те як має виглядати сучасна школа у зв’язку з комп’терним прогресом, мисливці за сенсаціями Палиця Кирило та Гациляк Богдан доказали всім, що жінка – це автомобіль, а програма «Хто тут живе» набула нової форми у шоу «Хто тут тільки не живе» з гостем мером Львова Андрієм Садовим.

Традиційним для концертів «МАГАРИЧА» стала пародія на популярні групи. Цього разу це була пародія на «Іванушки Інтернешнл» – «Баранушки Інтернешнл».

Не обійшлося  і без гостей!. Цього разу ними стали:

  • Іван Дорн, який перевтілився у пацієнта львівської лікарні
  • Коля Серга, якому підбирали костюм для виступу
  • Вокальний ансамблю «Орфей», які разом з грою на скрипці Палиці Кирила створили кавер на Леді Гагу
  • Легенда українського року Тарас Чубай, якого публіка вітала стоячи та викликала на біс

«…Наші політики відпочивають на найкращих та найдорожчих курортах світу, витрачаючи на це шалені гроші! Але якщо подивитися у їхні податкові декларації, то таке враження, що вони відпочивають «дикарем». Отож, уявіть собі, побережжя Криму, на якому «дикарем» відпочивають перші люди країни!…»

Саме цій тематиці був присвячений номер на політичну тему. Фінальним же акордом став варіант картини «Як козаки писали листа турецькому султану».

Зал стоячи віддячив акторам за подарований літній  настрій, а Студія «МАГАРИЧ» з ними попрощалася до вересня, тобто до наступного сольного концерту…

To be continued…

Свіжі жарти від «Магарича»

• Щоб повернутися на море, люди кидають монетку. А наші ремонтники, щоб повернутися на ту ж дорогу, кидають менше асфальту…

• Оскільки бюджет країни не наповнюється, уряд України вирішив знімати податки з тих, хто засмагає. ПДС – податок на додане сонце.

• Спочатку пам’ятник хлопчику, що пісяє, хотіли поставити у Львові. Але передумали, бо вранці та ввечері хлопчик пісяв би без напору.

• Епіграф: поет Андрій Данилко, неопубліковане: «А я йду така уся в Дольче&Габанна», бо я народний депутат – Білозір Оксана…».

• Сірникові коробки і баночки з майонезу щороку економлять українській лікарні 100 тисяч доларів.

• Мер Хмельницького у прямому і переносному значенні відповідає за базар.

• У Косівському районі через епідемію вітрянки Зелені свята пройшли на два місяці раніше…

• Українські заробітчани в Англії визнали вінчання принца Вільяма якимось бідненьким. Бо хлопці підійшли під «весіллє», а молоді їм навіть пляцків не винесли…

• На «Гуцульських авіалініях» немає ані бізнес-класу, ані економ-класу. Є тільки плацкарти і загальні… Скільки влізло – стільки полетіло!

Фото Андрій Куб’як

www.MusicLviv.org.ua