Віталій Козловський отримав одразу дві нагороди!

Днями на головній сцені країни – в Палаці Культури відбулись телевізійні зйомки концерту українського музичного конкурсу “Пісня Року 2009”, ініціатором якого виступив народний ректор, а за сумісництвом і ректор КНУКіМ, Михайло Поплавський.

Ні для кого не стало сюрпризом нагородження найромантичнішого співака української естради Віталія Козловського за його хіт “Знаєш“, написаний на вірші Івана Франка.

Віталій прокоментував визнання свого хіта наступним чином: “Для мене нагороди є дуже важливими. Особливо, ті нагороди, які визначають люди. Кожна нагорода – це велика перемога, тому що я працюю для людей, і, коли саме ці люди вибирають мене переможцем, це значить, що між нами є взаємозв’язок, невидимий контакт, який робиться видимим, проявляючись через нагороду. І щоразу, коли я приходжу додому і бачу ці нагороди, я згадую про своїх прихильників, які люблять мою музику, віддають свій час, свою любов для мене, моєї творчості”.

Творчість артиста не залишилась непоміченою і самою музичною передачею вітчизняного телебачення – “Шоуманія”, а також її епатажним ведучим Дмитром Коляденком. Віталій Козловський став володарем ще однієї значимої нагороди – “Найкращий співак 2009 року”.

Нагадаємо, що новий, четвертий за ліком, альбом Віталія постав перед публікою 29 грудня. Всі прихильники творчості артиста будуть раді почути в новому збірнику танцювальну версію пісні “Знаєш”, яка приємно дивує своє західною манерою виконання. Також в альбом увійшли майбутні хіти: пісня-дует з Іриною Білик та саунд-трек “Тільки Кохання” до однойменного серіалу.

vitaliykozlovskiy.com