Владіслав Левицький: «Люда Ясінська класно цілується!»

Людмила Ясінська нарешті випустила свій дебютний альбом з простою назвою «Тобі».

Презентація платівки відбулася у львівському нічному клубі «Picasso». Ясінська не поскупилася на «спецефекти» та усілякі родзинки. Зі стелі клубу прямо на сцену стрибали майстри паркуру, а танцювальну підтримку забезпечувало одразу кілька шоу-балетів.

Одним з найцікавіших моментів презентації стало виконання іспанської народної пісні, яка плавно перейшла в українську «Ой, на горі два дубки…» Музичний супровід пісні забезпечили друзі-музиканти Людмили Ясінської. Зокрема, на гітарі грав Павло Табаков, а співачка Zоряна відповідала за шейкер.

Найпочесніше місце у всій цій компанії відвели кращому співаку Львова Владіславу Левицькому – його посадовли за барабанну установку! Цей ексклюзивний номер настільки сподобався публіці, що музикантам довелося заграти «Ой, на горі два дубки…» вдруге.

Коли ж вигуки «На біс!» плавно перейшли у промовисте «Гірко!» хлопці, присутні на сцені не до діла вирішили проявити скромність. Справжнім чоловіком показав себе Владіслав Левицький – солодкий поцілунок на сцені запам’ятається Людмилі Ясінській надовго!

«Це був експромт! Ми цього не планували, – зізнається Левицький. – Зате я тепер точно знаю, що Люда Ясінська класно цілується!»