Владіслав Левицький повів на каву усіх своїх дівчат одразу!

Прихильниці співака Владіслава Левицького нарешті дочекалися вільної хвилинки у графіку виконавця! Нагадаємо, 2010 рік обіцяє стати одним з найнапруженіших у творчому житті виконавця – завершується робота над дебютним альбомом, готується до запуску якісно новий інтернет-сайт і, звісно, концерти, концерти, концерти…

Нещодавно співак кілька днів провів на столичній студії «Vera Music», де записував пісню «Душа Моя», яка стане однією з центральних на майбутній платівці. Поки співак віддавався музиці сповна, телефони директора Владіслава Левицького обривали прихильниці. Річ у тім, що співак давно обіцяв дівчатам зустрітися і поспілкуватися, але конкретної дати не називав. «От запишемо пісню, тоді можна буде щось придумати!» – віджартовувався виконавець.

Жарти було сприйнято всерйоз – одразу після запису пісні «Душа Моя» дівчата таки витягнули виконавця на каву. Зустріч Владіслава Левицького з прихильницями відбулася в одній із київських кав’ярень.

«Було дійсно дуже круто. Посиділи, попили хто кави, хто водички, поговорили про все на світі. Дуже сподобалось те, що Владіслав відповідав на усі питання. На жаль, ліміт часу був обмежений, тому не встигли наговоритись. Але зробили маленький фотосет і пообіцяли один одному, що це перша, але не остання зустріч. Наступна буде вже на концерті» – каже головна організаторка зустрічі Віка Негода.

«Я був приємно вражений! – ділиться Владіслав Левицький. – Існує стереотип, що зазвичай фанати – це люди «з мухами в голові». Тепер точно знаю – це неправда! Ми говорили з дівчатами на найрізноманітніші теми, вони піднімали дуже цікаві питання. Та й взагалі, завжди цікаво ближче поспілкуватися з людьми, які підтримують те, що ти робиш. Словом, було приємно, що зі мною на каву сходило аж стільки красивих і цікавих дівчат!»

Додамо, що на початку квітня розпочнеться робота над відео до композиції «Давай! Давай!», яку Владіслав Левицький представляв у фіналі національного відбору «Євробачення 2010».