ВРЯТУЙ МАЛЕНЬКЕ ЖИТТЯ – ЗРОБИ ВЕЛИКИЙ ВЧИНОК !!!

Karitas_Lviv

Незважаючи на заяви про зниження дитячої смертності, загибель новонароджених залишається зовсім не поодиноким випадком. За статистикою, кожна сота дитина віком до року вмирає, а кожна п’ята сім’я в Україні не може мати дитину. Усе частіше діти народжуються з вадами розвитку й аномаліями. За даними Організації медичної допомоги новонародженим понад 34% дітей, серед усіх померлих новонароджених, помирають протягом першої доби життя.
Щодня спеціалістам Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАДИТ» доводиться працювати з найбільш тяжкою категорією дітей – недоношені новонароджені, які помирають протягом першого року життя й складають за різними даними понад 57% серед усіх померлих дітей віком до одного року.
Однак цю страшну статистику можна змінити. І саме в твоїх силах зупинити цю жахливу тенденцію! Прикро, що в багатьох випадках ми втрачаємо цих дітей тільки через відсутність апаратури чи приміщення. Власне саме тому ми виступаємо із ініціативою створення першого Обласного центру дитячої ендоскопічної хірургії та хірургії новонароджених. Для реалізації цієї мети необхідні кошти для проведення капітального ремонту операційного блоку та закупівлі необхідного обладнання та хірургічного інструментарію.
Пам’ятай: немає маленької смерті – це завжди велика трагедія. Однак ти можеш допомогти! Для цього не потрібно були професійним хірургом чи першокласним педіатром – для цього просто потрібно бути небайдужим.

25.03 у Львові відбудеться БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ за участю Зірок Львівської Естради , зібрані кошти з якого будуть витрачені на Створення першого ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ ТА ХІРУРГІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ , тобто :

– Закупівля необхідного Обладнання та Хірургічного Інструментарію !!!!!!!!!
– проведення капітального ремонту Операційного Блоку.

11111111

_______________________________________________________________

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ :

Благодійний Фонд ” Карітас – Львів УГКЦ “
ЄДРПОУ 23973610
р/р 26008304410823 в філії ” Відділення ПАТ Промінвест банку в м.Львові “
МФО 325639 м.Львів
Платіж – Благодійна Пожертва на акцію :
” ВРЯТУЙ МАЛЕНЬКЕ ЖИТТЯ !!! “

Телефони для довідок :

097-799-33-57 , 093-761-35-42 .

ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ !!!