У Львові пройшов вечірній марш проти насильства над жінками, – ФОТО, ВІДЕО

У Львові провели вечірній жіночий марш “У добі немає часу для насильства”. 

25 листопада у Львові провели вечірній жіночий марш “У добі немає часу для насильства”, який звертає увагу на проблему гендерно зумовленого насильства. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото та відео із заходу. 

Марш стартував від Львівського Національного Академічного театру опери та балету. Його організували у Міжнародний день боротьби проти насильства над жінками. Його провели, щоб привернути увагу до проблеми небезпеки міського простору для жінок та дівчат в темний час доби. 

“Якщо на нас нападають – це не наша провина, а відповідальність тих, хто обирає чинити насильство та інфраструктури міста, яка не сприяє безпеці. Неосвітлені вулиці, сповільнене реагування на дзвінки в поліцію, незручність міського транспорту – це все проблеми, які, за наявності політичної волі, можна вирішити доволі швидко. Ми заявляємо про своє право на місто – право пересуватися містом і вдень, і ввечері, і вночі”, – зазначили організатори. 

У Львові пройшов вечірній марш проти насильства над жінками
Фото: 032.uaУ Львові пройшов вечірній марш проти насильства над жінками
Фото: 032.uaУ Львові пройшов вечірній марш проти насильства над жінками
Фото: 032.uaУ Львові пройшов вечірній марш проти насильства над жінками
Фото: 032.ua

Під час акції учасниці звернуться до державних органів з вимогами активніше реагувати на проблеми насильства жінок.

“Ми наполягаємо на створенні дієвих механізмів попередження та подолання насильства і захисту постраждалих жінок. Вимагаємо підписати Конвенцію Міжнародної організації праці №190 про викорінення насильства та домагань у світі праці. Конвенція передбачає захист жінок дорогою на роботу та з роботи, а, отже, спрямована на збільшення безпеки вечірніх і нічних вулиць”, – додають організатори акції. 

Довідково. Нічний марш проти насильства над жінками організовується в різних країнах світу з 1970 років. У Львові подія відбувається в рамках всесвітньої кампанії “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”. 

Залишити відповідь