У Львові триває виставка колекції аматорських фільмів, яку зібрали за десять років, – ФОТО

Виставка триває у Центрі міських історій Львова на вулиці Академіка Богомольця. 

Наразі у Львові триває виставка “Суспільство з кіноапаратом”, яку можна відвідати до 26 грудня. У відвідувачів є можливість побачити колекцію аматорських фільмів з приватних збірок, яку створили впродовж останніх десяти років. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото, які роботи представлені. 

У Львові триває виставка колекції аматорських фільмів
Фото: 032.uaУ Львові триває виставка колекції аматорських фільмів
Фото: 032.ua

На виставці представлена колекція аматорських фільмів з приватних збірок, яка була зібрана впродовж останніх десяти років Міським медіаархівом Центру міської історії та продовжує поповнюватись новими знахідками і відкриттями. Переважають приклади аматорського та домашнього кіно авторів зі Львова, однак експозиція включає широку географію у межах України.

В основі проєкту лежить історичний підхід і дослідження, яке базується на використанні приватних збірок домашнього кіно та аматорських фільмів, які були створені на 8 мм та 16 мм кінокамери. 

Виставкою “Суспільство з кіноапаратом” пропонують поринути у світ кіноаматорства та дізнатися історію цього явища, а також хочуть привернути увагу до важливості збереження спадщини кіноаматорів. 

У Львові триває виставка колекції аматорських фільмів
Фото: 032.uaУ Львові триває виставка колекції аматорських фільмів
Фото: 032.ua

Довідково. Виставку можуть відвідати всі охочі, всіх – безкоштовний. Діятиме виставка середа – п’ятниця із 12:00 до 19:00 та на вихідних із 12:00 до 18:00. 

Залишити відповідь