У мерії просять зупинити незаконну роботу приміських маршрутів у Львівській МТГ

Мерія просить обласну раду припинити незаконне курсування міжміських маршрутів у Львівській МТГ. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, правління транспорту ЛМР вже не вперше звертається до обласного управління транспорту з вимогою припинити незаконне курсування таких маршрутів у межах Львівської МТГ. Однак цю вимогу проігнорували. 

Ще раз звернутися до Львівської ОДА з вимогою спонукала моторошна ДТП на перехресті вулиці Дорошенка та проспекту Свободи. Водій маршруту №138, сполученням “Лапаївка – вул. Джорджа Вашингтона”, на пішохідному переході збив 2 жінок. 

«Неодноразові звернення зі сторони міської влади до обласного департаменту транспорту не мають належного зворотного зв‘язку. І таке свавілля призводить до таких трагедій. Маю сподівання, що після цього випадку ми вже отримаємо належну реакцію щодо цього маршруту зі сторони області. Така ситуація просто не вкладається в голові. Щирі співчуття родині і близьким», – наголошує керівник міського управління транспорту Орест Олеськів.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року юридично діє Львівська МТГ. Тож до населених пунктів Львівської громади місто запустило нові комунальні маршрути. Попри те й досі паралельно курсують приміські маршрути, угоди на які укладені Львівською ОДА ще до створення Львівська МТГ. Загалом таких маршрутів є 10. На думку представників міської ради, ці угоди повинні бути розірвані, і відповідні автобуси мають припинити свою роботу. До слова, щодо цього питання місто неодноразово зверталося до ЛОДА, однак нею жодних дій так і не було вчинено.

Залишити відповідь