У всіх населених пунктах Львівської МТГ встановлять новорічні ялинки

В усіх населених пунктах Львівської МТГ встановлять новорічні ялинки/ 

9 грудня міська рада затвердила Програму влаштування новорічних ялинок на території Львівської міської територіальної громади. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Програма передбачає встановлення та прикрашання живих ялинок у Львові та у всіх доєднаних населених пунктах Львівської МТГ. Зокрема, у містах Винники, Дубляни, селищах Брюховичі, Рудне, селах Малехів, Великі Грибовичі, Малі Грибовичі, Збиранка, Гряда, Воля Гомулецька, Малі Підліски, Ситихів, Зашків, Зарудці, Завадів, Рясне-Руське, Підрясне, Лисиничі та Підбірці.

За словами мера міста Андрій Садовий, варто практикувати висаджувати живі дерева, де це можливо, а також важливо, аби у прикрашанні ялинок був один міський стандарт.

“Думаю, варто знаходити можливості не купувати ялинки, а, можливо, у селах вона росте у когось під вікнами, і вони бажають її забрати. Ялинка має мати красиву ілюмінацію. Це має бути один міський стандарт – чи ялинка є біля Оперного театру, чи у Рясному. Важливо, щоб був стандарт щодо ілюмінації та всіх інших речей”, – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, редакція 032.ua повідомляла, якою цьогоріч буде головна ялинка Львова. 

Залишити відповідь