Як вибрати стільці для бару і кафе

Барні стільці завжди стоять біля стійки, рідше біля барних столів. Не секрет, що стійки є не просто робочим місцем обслуговуючого персоналу, а й важливими місцями посадки клієнтів. Багато хто приходить в бар для спілкування, а барна стійка якраз сприяє душевним розмовам з барменом або випадковим сусідом. Досвідчені ресторатори і власники барів успішно користуються цим, виставляючи стільці для бару в довгу лінійку.

Не кожен знає який стілець вибрати, адже їх так багато, різні конструкції і величезний розбіг цін при тому що зовні стільці можуть бути дуже схожі. Крім того, що стільці для бару мають бути в єдиній концепції, міцні і зручні, вони обов’язково повинні ще й відповідати всім вимогам по функціональності. Так, наприклад, може бути вкрай необхідним, щоб стілець мав поворотне сидіння, тому що в клубі навпроти барної стійки розташована сцена, на якій часто відбуваються якісь дії, і сидіти спиною то до бармена, то до сцени, то до сусіда просто неприйнятно. Або навпаки, барна стійка розташована так, що найкомфортніше положення за барною стійкою – це тільки обличчям до неї, наприклад, плазма розташована за барною стійкою, або стійка розвернута до сцени й немає потреби вертіти і переставляти стілець для бару.

Варто знати, що найчастіше стілець на 4 ніжках дешевше стільця на центральній опорі. Можна розбиратися в цьому самим, а можна проконсультуватися з професіоналами своєї справи, які пропонують різноманітні вироби і не зацікавлені в просуванні однієї або декількох певних моделей. І вже виходячи з цього прийняти вірне рішення

Де купити стільців для бару?

Стільців для барів і кафе за зовнішнім виглядом, матеріалами та конструкцією існує величезна різноманітність. Часто застосовують поєднання металевого каркаса з жорсткими дерев’яними, пластиковими або м’якими сидіннями, які можуть бути з підлокітниками, але частіше без. За матеріалами можна виділити 3 основні види:

  • стільці для барів дерев’яні;
  • стільці для барів хромовані;
  • стільці для барів сталеві з порошковим фарбуванням.

В інтернет-магазині mebli-bristol.com.ua вам допоможуть вибрати і купити стільці для барів, ресторанів і кафе в потрібному колірному рішенні. Великий вибір і оптові ціни дозволять купити стільці для бару за розумною ціною. Фахівці компанії проконсультують вас і підберуть потрібні меблі за телефоном (093) 878 10 80.

Корисні рекомендації

Стільці в ресторанах, кафе, їдальнях щодня піддаються значним навантаженням, тому їх необхідно виконувати з міцних та зносостійких матеріалів. Каркаси меблів можуть бути дерев’яними або металевими. Обшивка найчастіше виготовляється з тканини або екошкіри. На сайті mebli-bristol.com.ua представлені моделі для закладів громадського харчування будь-якого дизайну. Для сучасної кав’ярні або бару можна придбати лаконічні варіанти в стилі хай-тек. Для класичного ресторану – елегантні крісла з підлокітниками. Нотки розкоші в інтер’єр привнесуть віденські стільці з темного дерева. Кольорові моделі допоможуть розставити яскраві акценти. Меблі розраховані на відвідувачів різного віку. В каталог також включені зручні дитячі стільці.