Західна Україна в очікуванні урагану під назвою «АнтитілА»

9 лютого сольним концертом у Мінську (Білорусь) розпочався великий міжнародний тур гурту «АнтитілА» на підтримку третього альбому «Над полюсами». Естафету перехоплює Західна Україна. Уже завтра, 14 лютого, гурт відіграє концерт у місті Трускавець, 15 лютого – у Стрию, а 16 лютого – у славному місті Львів.

Окрім живих виступів, музиканти підготували своїм прихильникам велику кількість сюрпризів і подарунків, одним з яких буде ранковий ефір на радіо «Львівська Хвиля» 14 лютого о 10 годині. Слухачі зможуть дізнатися багато цікавого із життя учасників гурту, можливо, навіть більше, аніж очікують… Дива бувають, особливо у День Святого Валентина!
Нагадаємо, що вже зараз відомо 33 міста Білорусі, Росії і України, в які «АнтитілА» завітають з концертною програмою. Детальну інформацію щодо місця і часу концертів можна знайти на офіційному сайті гурту.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Ми пишаємося своїми слухачами! Ми бачимо їх поруч зі сценою, їх посмішки, очі, а іноді, навіть здається, що в якусь мить ми думаємо і відчуваємо однаково! І кожен, хто одного разу долучився до наших концертів, повертається потім ще і ще… Тур у підтримку нового альбому обіцяє бути і, впевнений, буде дуже цікавим. З акцентом на головне – музику і зміст. В багатьох містах чекайте на сюрпризи. Ну і, звичайно ж, не оминемо увагою вже відомі вам пісні! До зустрічі на концертах»!

Не проґавте свій шанс поринути у атмосферу живої музики, драйву та справжніх емоцій!

 

www.MusicLviv.org.ua

Відкриваєш свій бізнес? Чи надаєш якісь послуги та хочеш, щоб про Тебе дізнались люди? Тоді, в першу чергу, потрібно продумати та зробити свій сайт. Саме сайт є обличчям компанії, і від того на скільки він буде гарним, залежить Твоє бізнес-майбутнє. Звернись до них, саме вони зроблять для Тебе найкращий сайт http://otakoyi.com/sozdanie-saytov/