Заслужений артист України Андрій Князь відсвяткував 30-річчя

Свій ювілей Заслужений артист України Андрій Князь святкував двічі: спершу на Батьківщині – у Львові, через тиждень – у столиці, де нині мешкає та працює. Як у одному, так і в іншому місті гостей на святкуванні було чимало, і у кожному святкуванні був свій особливий колорит.

Дубль перший: Львівське святкування зібрало не лише численних родичів артиста, починаючи від батьків, але й колег по сцені, з якими Андрія пов’язує не лише сцена, але й тепла дружба. Ліля Ваврін, Наталка Карпа та представники її „Karparation” – Джейкоб із гурту „Шоколадка”, учасники гурту „Energy”, Захар, Адріана, Андрій Ферцак, Віра Бакун (балет „Дель Крос”), Андрій Заліско,  телеведуча 12-го каналу Зоряна Датчак та багато інших знаменитостей зібралися того вечора у ресторані „Вулик”, щоб привітати Князя із його ювілеєм.

Що цікаво, львівські знаменитості проявили єднання у виборі подарунку, зібравши кошти на покупку новенького ноутбука – однієї з останніх моделей.

Дубль два: Київське святкування відбувалося уже через тиждень у новому столичному ресторані „Барон”.

На відміну від святкування у Львові, у столиці не обійшлося без пікантних скандалів.

Спершу відзначилася телеведуча Наталія Розинська. Приділяючи чи не весь вечір увагу одному із гостей, після опівночі опинилася у обіймах зовсім іншого чоловіка – а саме… іменинника.

До речі, той також устиг відзначитися: спершу обіймався із Наталкою Валевською, згодом артиста помітили у не менш відвертих ситуаціях з іще однією таємничою гостею свята. Врешті-решт, завершилося усе поцілунками із Наталею Розинською. Можливо, назріває новий роман? Чи покине теледіва заради Князя майора Мельниченка?

Проте й інші гості також відзначали доволі розкуту атмосферу святкування, тож стримувати себе не хотів ніхто із запрошених. Знаменитостей, до речі, тут також не бракувало: Анжеліка Рудницька із Олександром Бригінцем, Юрій Юрченко із гуртом „YourCash”, Євген Фешак із молодою дружиною, гурт „Ділайс”, телеведучий Максим Юрченко, та багато інших селебрітіс.

Що ж стосується подарунків, то й тут також друзі вирішили зібратися та подарували Андрієві: велику модель рідкокристалічного телевізора, Iphone, портрет, парфуми…

Святкування закінчуються, однак робота триває. І вже сьогодні Андрій готується до виходу нового альбому, записує нові пісні, а зовсім незабаром заспіває у доволі неординарному дуеті.

www.MusicLviv.org.ua