Zоряна про “Євробачення-2010″ в Україні :”Вперше побачила справедливе голосування!”

Всім майже нічний привіт! Пишу тобі я, Zоряна, тому що мені вперше це захотілось зробити після перегляду цьогорічного відбору на “Євробачення-2010” в Україні. Хочеться залишити і свій комент.

Перше і найголовніше – в Україні з`явилася нова зірка – дівчина АЛЬОША. Вокал+харизма+класна пісня і на тобі – 100% результат. Я зразу вболівала за неї, ще коли йшли ролики по 20 с. чи 30 с. А що найголовніше – це ГАРМОНІЯ, так, так, саме гармонія ,їй віриш. Альоша , браво тобі, ти МОЛОДЧИНКА!!! Тепер вперед, готуйся!!

По-друге – коли дивилась цей конкурс, підсвідомо подумала, що Альоша не переможе, маючи сама певний досвід у конкурсах(а саме, відбірковий тур “Євробачення-2009” та “Євробачення-2005”). А чому? Та тому що в нас так не прийнято, невідомому артисту давати перше місце, яким би він крутим не був. І тут бац! Вперше побачила іншу картину! Це НАДЗВИЧАЙНО ПРИЄМНИЙ ФАКТ!

По-третє, ти напевно запитаєш, чому я там не побувала з групою…А тут все до банального просто. Не змогла відмінити свої справи, так як скоро в ефірі стартує проект, в якому я буду брати участь. А так вже була б у Києві. Хотілось представити свою нову пісню “Квітка”. Та це се ля ві 🙂 Хоча , напевно кожен має свій час і свій момент… Це я вже вдарилась у філософію :)))

І ЩЕ: Вперше сама організація відбору була краща за всі попередні роки: по картинці, звуку!

Позитивні зміни все ж таки відбулись!

Все, йду спати і давайте морально, своєю енергетикою, словами, думками підтримаємо Талант – співачку Альошу. Браво!