Zоряна здивувала Львів.Наречені в кедах під Новий рік!

Зміна складу групи? Протест неодружених дівчат? Запитань було предостатньо. Ніхто такого не очікував.

Ще один концерт групи “Zоряна” перетворився на справжню подію ,яка шокувала всіх присутніх львів`ян. 18 грудня, у концерті бійцівського клубу “Магарич” Zоряна заспівала пісню “Тікай” разом з чотирьма дівчатами, обличчя та голоса яких знає весь Львів. При чому всі п`ятеро красунь вибігли на сцену у весільних платтях з гітарами в руках та кедами на ногах.

На фото, зліва на право:Оксана Сахаревич-журналіст, Zоряна,Галина Лірник- ведуча “Львівської хвилі”, ді-джей радіо “Люкс” Юна, керівник шоу-балету “Madrin” Маріна Васільєва – саме вони були в групі “Zоряна” цього вечора.

Запитань було і справді багато…Тому ми звернулися за коментарем до самої Zоряни. “Недавно ми всі разом відривались на одній вечірці і нам прийшла в голову така ідея – вийти разом на сцену. Мої хлопці з групи віддали дівчатам гітари,клавіші. І процес пішов…А чому у весільних платтях? Та тому що наближається рік білого тигра, от ми і виступили в ролі незаміжних білих тигриць. Це такий собі новорічний сюрприз!”- відповіла дівчина. А що з того вийшло,дивись у новорічну ніч на каналі НТА(Львів), о 21:00.

Чи буде мати продовження ця історія? Залишається загадкою.Але може саме у 2010 році після такого драйвового виступу ці дівчата здивують нас новиною про своє одруження.

P.S. Величезна подяка салону весільного вбрання “ЕДЕМ” за надані весільні сукні!

Новорічний січень разом з групою “Zоряна” по TV:

31 грудня 2009, 21:00,канал НТА(Львів) – виступ групи “Zоряна” у дівочому складі.Концерт бійцівського клубу “Магарич”. Наречені в кедах:Галина Лірник(ведуча “Львівської хвилі”), Оксана Сахаревич(журналіст), Юна (ді-джей радіо “Люкс”), Маріна Васільєва(керівник шоу-балету “Madrin”) та Zоряна. Ексклюзивно!

2 січня 2010, Перший національний канал,програма “Фольк-music”,21:45 – виступ групи “Zоряна” у звичному складі з піснею “Новорічна”.Привітання від групи всій Україні.

Zоряна в гостях у Ксенії Ліардо,програма”Ковток-шоу”,канал НТА,Львів,графік виходу в ефір: 9 січня- 9:30, 11 січня- 18:40, 13 січня – 20:00, 14 січня – 23:15

Львів,19 січня, 16:00, Оперний театр- група “Zоряна” візьме участь в концерті присвяченому 20-річчю діяльності радіо “Незалежність”

23 січня, Київ,Перший національний, програма “Фольк-music”,21:45- група “Zоряна” заспіває свій варіант народної пісні “Б`є мене милий”. Під час програми, Zоряна передала привіт Кличку.Чому і з яких причин,зможеш дізнатись саме 23 січня.

Львів,канал НТА, Zоряна готує страву разом з Ксенією Ліардо у програмі “Смак”,графік виходу в ефір: 9 січня – 10:30, 10 січня – 11.15, 13 січня – 18:50, 15 січня – 18.30.