28 лютого одесити EPOLETS повертаються у Львів

28 лютого одесити EPOLETS повертаються у Львів! Наприкінці минулого року гурт випустив свій другий альбом під назвою DOGMA, що потрапив у топи більшості українських музичних ресурсів. В рамках другої частини туру гурт EPOLETS зіграє потужний концерт у Хмільному домі Роберта Домса.

Альбом DOGMA став підсумком тривалої роботи музикантів і на цей раз являє собою більш цілісний продукт з більш глибоким, багатошаровим, дещо брутальним та завжди качовим саундом та більш осмисленим та серйозним змістом текстів. У новій платівці Epolets заглиблюються у нові для них напрямки, проте зберігають свою фірмову мелодійність. Альбом є двомовним і поєднує пісні українською та англійською мовами.

Последние новости Украины онлайн – inkorr.com

Менш ніж за три роки існування EPOLETS встигли виступити з багатьма зірками світової величини; підкорити три десятки фестивалей, серед яких наймасштабніші українські фестивалі фестивалі  (“Stare Misto”, “The Best City”, “Файне Місто”, “Jazz Koktebel”)  та кілька міжнародних; зіграти більш ніж 150 концертів в Україні, Польщі, Росії, Білорусі, Молдові; неодноразово отримати перемогу у конкурсах; випустили 7 релізів та 2 офіційних відео; кліпи EPOLETS можна побачити на державних телеканалах, а пісні – почути в активній ротації регіональних та всеукраїнських радіостанцій.