3 жовтня у “Хмільному домі Роберта Домса” гурт “Dark Patrick”

3 жовтня у “Хмільному домі Роберта Домса” прозвучить ірландська волинка, австрійська колісна ліра, бойран, вістли, старосвітська бандура у поєднанні з клавішними та губною гармонікою, шотландські,
ірландські та українські пісні у виконанні гурту Dark Patrick.

Dark Patrick – дует мультиінструменталістів: українки Еви та англійця Пола, щомешкають у Києві та працюють в жанрі urban folk, world music, виконуючи український, шотландський та ірландський фолк в оригінальному аранжуванні, на унікальних музичних інструментах, а також створюють власні композиції на основі старовинних ладів різних етнічних груп.

Dark Patrick представляє нове та живе мистецтво, зберігаючи при цьому непідробне благоговіння перед історією фолк-музики та традиційними музичними інструментами. Унікальна структура музики – ось найбільш характерна риса творчості Dark Patrick, – підйом та послаблення динаміки, що зростає з інтенсивністю реального відчуття прагнення та емоцій. Повторювання слугують встановленню медитативного трансу, але при цьому присутнє відчуття зосередженості.

Dark Patrick не лише посіли окреме місце всередині певного музичного жанру, в якому зустрічаются елементи етніки та ембієнту, але й створили свій власний стиль, бо дуже складно порівняти їх емоційне й унікальне мистецтво з чиєюсь іншою творчістю. Якісне звучання й акустична база надає легкості сприйняття часом сповненій спокою або ж навпаки феєрично яскравій музиці Dark Patrick.

Dark Patrick поєднує музичні традиції різних народів, виконуючи пісні українською, англійською та ірландською мовами, а також створює власні композиції , подаючи все це з такою динамікою, що глядачу складно повірити, що на сцені лише двоє виконавців.

Офіційний сайт гурту – http://www.darkpatrick.com
Група вконтакті – http://vkontakte.ru/club17926724

3 жовтня
початок о 20.00
вхід 40 грн.

www.MusicLviv.org.ua