31 березня 2010 року Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк вручив державні нагороди діячам культури та мистецтва

Діячі та працівники культури відзначені державними нагородами відповідно до Указів і доручень Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Серед нагороджених – Заліско Андрій.

31 березня 2010 року до Міністерства культури і туризму України було запрошено людей, які багато років свого життя присвятили рідній культурі. Серед них є й такі, чия щоденна праця, можливо, невідома широкому загалові, але без неї неможливо уявити саме існування українського культурного простору. Тому Міністр Михайло Кулиняк наголосив, що віднині «ми, роблячи подання на звання та нагороди, в першу чергу будемо звертати увагу саме на таких людей. А тим більше, поки в нашій країні не поліпшиться стан фінансування оплати праці працівників культури, дуже важливо, щоби була моральна відзнака держави цієї праці».

Міністр культури України Михайло Кулиняк вручає державну нагороду Заліску Андрію Ігоровичу.