5-річна донечка Павла Табакова Анастасія вразила користувачів мережі своїм художнім талантом

Дівчинка намалювала яскраву історію до татової пісні «Як Екзюпері»

Нещодавня пісенна прем’єра від Павла Табакова «Як Екзюпері» отримала несподіване друге дихання. 5-річна донечка співака Анастасія намалювала мультиплікаційну історію до татової пісні.

«Друзі! Розділіть зі мною мою велику батьківську радість – дивіться першу публічну прем`єру від моєї 5-річної донечки Насті! Доця намалювала свою версію мультика до пісні “Як Екзюпері”! Підтримайте художній талант Анастасії Табакової переглядами та лайками!», – написав Павло Табаков на своїй сторінці у Facebook. Користувачі мережі не скупилися ані на лайки, ані на позитивні коментарі.

Юна художниця Анастасія Табакова, яка менше року займається із викладачкою з малювання в Першій Київській дитячій академії, задумала створити власну анімаційну історію на пісню «Як Екзюпері» одразу, коли побачила оригінальний мультик, який намалював відомий український художник та режисер-аніматор Сергій Гармаш (автор популярного мультсеріалу «Пригоди Кота Викрутаса»).

Настя кілька місяців працювала над своїм мультфільмом «Як Екзюпері». Творила дівчинка, зачинившись у власній кімнаті разом із викладачкою. Певний час маленька художниця нікому не показувала свої малюнки, навіть батькам – тримали інтригу. Подружжя Табакових лише чуло, як за дверима їхня донечка, малюючи, влаштовує справжнє шоу з піснями та перевтіленнями у героїв своєї мультиплікаційної історії – у принцесу, принца, дракона…

Павло Табаков настільки вражений та розчулений талантом доці, що зізнається: «Від такої щирої творчості дитини у мене виростають крила!». Із таким натхненням співак цього місяця готує для своїх прихильників два великі сольні концерти: 11 жовтня у Львівській опері – програму «Світові хіти про кохання» у супроводі симфонічного оркестру INSO-Львів, а 21 жовтня – акустичний вечір під білий рояль у київському клубі Caribbean Club.