Поради: Як вибрати міжкімнатні двері?

Установка міжкімнатних дверей, як і всі ремонтні роботи в приміщенні дуже кропіткий процес. Він вимагає правильного виконання всіх правил і послідовності. Якщо ви вирішили провести таку маніпуляцію самостійно, тоді вам варто знати особливості встановлення міжкімнатних дверей.

В якому приміщенні встановлюють двері.

Якщо приміщення нове, тоді обов’язковими пунктами, перед тим як приступити будуть: повністю закінчені роботи зі стінами та підлогою. «Мокрі роботи» закінчені і висушені до фінального результату, інакше дверну коробку може повісити, зіпсувавши всю працю. У тому випадку, якщо одні двері замінюють на інші, можна відразу приступати до робіт, після того, як будуть демонтовані попередні.

Як вибрати дверне полотно.

Сьогодні в магазинах можна відшукати саме той варіант, який ідеально підходить під інтер’єр приміщення. Якщо магазинний варіант вам не підходить існує можливість індивідуального замовлення, наприклад двері з маркетрі декором, здесь. Але, в будь-якому випадку варто приділити пильну увагу геометричним характеристикам усіх деталей. Обов’язково визначтеся з параметрами потрібної двері для кімнати. Заміряйте самостійно отвір або коробку в кімнаті. Під час покупки, простежте, щоб продавець дав можливість оглянути повністю всю конструкцію на предмет невідповідностей. Також уважно вивчіть інструкцію і додаткові деталі.

Установка міжкімнатних дверей

Починати потрібно з монтажу стійок. Стійки відміряють по внутрішній стороні, визначаючи зазори: верхній 0,4 см і нижній 1 см. Отримуючи точні виміри з правильними проміжками, готуємо одвірок. За допомогою стусла відпилюємо кінці одвірок під кутом в 45 градусів. Далі потрібно змонтувати петлі для дверей. Петлі повинні знаходитися на потрібній відстані один від одного Не врізайте петлі відразу, а просто «наживіть» їх саморізами, оцініть візуально, а потім закріпіть їх ґрунтовно. Завершальним етапом буде збірка і установка дверної коробки, а за нею наличників.

Отже, якщо досвіду в установці міжкімнатних дверей немає, і ви сумніваєтеся в своїх здібностях, краще скористатися послугами майстра. Так ви уникнете помилок і не постраждаєте фінансово, навіть з огляду на оплату професійних робіт. Також пам’ятайте, що всі двері різні, як і отвори для них. Тому, послідовність установки може відрізнятися.