Андрій Князь: «У Венеції всюди кохання!» [ФОТОРЕПОРТАЖ]

Днями cпівак повернувся з міста каналів, балів і карнавалів – Венеції.

Цього року переважна більшість артистів вирушила відпочивати до Греції: чи то добре спрацювала реклама, яка на кожному кроці, чи то артисти вирішили заощадити, ось і їдуть в країну з нестабільною економічною ситуацією.

Андрій Князь, вирішивши, що відпочинок має бути відпочинком, обрав місто, в якому на даний момент менш за все представників слов’янських народів – Венецію, а саме курортну її частину – острів Лідо.

– Цього року вибір місця відпочинку для мене був дуже важким, оскільки хотілося відпочити не стільки «тусовочно», як духовно, саме тому вибрав Венецію, – розповідає співак.

У програмі культурного відпочинку артиста були відвідини як самої Венеції, так і її навколишніх островів: Лідо, Бурано і Мурано.
– Знаєте, Венеція підкорила мене своєю незвичністю і романтизмом. Коли відвідував острови і саме місто, здивував контраст архітектури і стилю життя. Сама Венеція в основному – культурний центр для туристів, які просто скрізь. Тут куди не глянь краса: гондоли, канали, карабінери! – ділиться враженнями Князь. – Острів Лідо – це вже сучасна Італія, з бурхливим темпом життя. Бурано – острів рибаків і мереживниць, з різнокольоровими будинками, які нагадують декорації казкових фільмів. Мурано – промислове містечко, головною фішкою якого є відоме у всьому світі Муранське скло.

Крім відвідування островів, Андрій, звичайно ж, позагоряв на березі Адріатичного моря. Набравшись сил, співак повернувся до Києва продовжувати роботу над новим матеріалом, який зовсім скоро прихильники зможуть почути у ротації радіостанцій і телеканалів.