Арт-вечірка з абстрактного живопису FLUID ART з вином

Арт-вечірка з абстрактного живопису FLUID ART з вином

Арт-вечірка – це майстер-клас з малювання стилем FLUID ART з вином у затишній арт-студії.

Це гарна можливість створити незвичайну картину своїми руками. Процес відрізняється тим, що тут не малюють звичайними пензликами. Жодних конкретних ліній, продуманих елементів. Фарбу тут просто вилівають на полотно, вона розтікається, змішується з іншими відтінками, а тому зображення стаэ унікальним. Арт-вечір з флюїд-артом можно порівняти з творчою мідитацією – в результаті візарунки фарби зроблять неповторну унікальну картину .

Арт-вечірка – для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи.

Якщо ви не художник – це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 1.5 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал.

Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у групі до 12 людей.

Вартість – 590 грн

У вартість входить:

– матеріали. Відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно. 

– Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям подадуть чай або каву.

Тривалість – 1.5 години.

Попередній запис – обов'язковий!

Телефон для бронювання: 096-493-35-76.

ІНСТАГРАМ – ТУТ! 

ФЕЙСБУК – ТУТ!