Еріка

Еріка|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Еріка (у перекладі з древнегерманского «лідер», «проводир») – лідер не тільки в житті, а й у творчості. Молода та амбіційна дівчина переїжджає у велике місто, щоб здійснити свою заповітну мрію. Усі думки вчорашньої школярки – виключно про музику. Виховуючись на західній музиці, але в дусі українських традицій і національного патріотизму, вона любить і вміє співати слов’янські пісні, які дуже близькі її душі.

Еріка – одна з найяскравіших і харизматичних артисток, символ української краси та жіночності. Вона завоювала повагу не тільки з боку продюсерів, але і народну любов. Випускниця «Фабрики зірок-3» і «Фабрики. Суперфінал ». Учасниця Американського Шансу, міжнародного конкурсу «Пісні моря». Отримала визнання у таких світових метрів, як Брайян МакНайт, Стіві Уандер.

Еріку називають голосом нового покоління. Її музика являє собою виразний знак якості. Це такий собі мікс поп, рок, ритм-енд-блюзу та соулу. Чесні щирі емоції, енергійність, наполегливість, впевненість у текстах її пісень, вокалу – усе!Неймовірний голос білої дівчини, що звучить, як у чорного госпел-співачки. Таке рідко де почуєш. Еріка легко заволодіває увагою публіки і з упевненістю займає місце в серцях своїх шанувальників. Вона завжди дотримується свого девізу – ніколи не відмовлятися від своєї мрії і впевнено йти їй назустріч!