Олександр Божик

Олександр Божик|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Олександр Божик

Олександр Божик

ОЛЕКСАНДР БОЖИК – скрипаль-віртуоз, композитор, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однакову підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Призер телевізійних проектів, зокрема одного з найпопулярніших шоу на українському телебаченні «Україна має талант!-2» (канал СТБ). Грає на трьох скрипках одночасно (причому кількість «приборканих» скрипалем інструментів й надалі зростає). Підкорює скрипку, тримаючи її на голові, коліні, на витягнутій руці… Серед його ексклюзивних номерів – номер, під час якого на скрипці почергово перерізають струни, доки не залишається одна. При цьому мелодія продовжує звучати.

Божик, за плечима у якого – масштабні гастролі країнами Європи разом з відомим європейським шоуменом Гансом Лібергом, вільно почувається у всіх музичних стилях і жанрах. На сцені може себе показати як класичний музикант (закінчив спеціалізовану музичну школу ім. Соломії Крушельницької і Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка; є солістом Львівської філармонії; має досвід співпраці з багатьма оркестрами як в Україні, так і за кордоном). А може проявити яскравий талант шоумена. У репертуарі скрипаля – авторські композиції, академічна музика, рок, попурі на відомі мелодії, рок-н-рольні обробки українських народних пісень, мелодії з кінофільмів… Музикант поєднує класичні мотиви і рокові елементи, вправно жонглюючи жанрами, стилями, настроями. Демонструє незвичний та незнайомий багатьом бік скрипки – як модного, сучасного інструменту, що пройшов перевірку кількастолітньою історією.

Олександр Божик реалізовує себе як сольний виконавець та композитор, а також творить унікальні проекти у співпраці з іншими музикантами та співаками. Нещодавно скрипаль створив гурт «Божик Бенд», у рамках якого разом із професійними музикантами грає класичні твори в рок-варіанті, експериментує зі стилями, звучаннями.

Залишити відповідь