Оратанія

Оратанія | Новини | Фотогалерея | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Одного разу, гастролюючи небесними сферами,  затусувались львівські чуваки з марсіанськими рокерами. Чого там тільки не пили, і як там тільки не розважались! Та й влабали  такий концерт, що вся галактика ще довго про то балакала. А зранку, прокинувшись у своїй андерграундРУМ, нічого не пам’ятали, окрім одного чудернацького слова… Оратанія…

З того часу прості хлопці зайнялись непростою справою – передати космічну енергетику своїм слухачам. І назвали то все pazitiff-rock.  І як назвали – так і попливли… позитивно і креативно. Вхопившись за ниточку отого позитиФФного погляду на речі, хлопці почали перетворювати предмети, явища, відчуття, події, та й саме життя у позитифф. Що можуть підтвердити їхні шанувальники, які вже встигли зарядитись тією енергією.

Істина захована в простому. Тому митці не ходили далеко в ліс, а просто озирнулись довкола себе. Так і з’явилися тексти пісень, одягнені у всЯКІСНУ музику.

А тепер про спешлБІСТостей.

Микола “Суп” Собчук – вокал. Співати вміє кожен, та не кожен «Суп». Окрім співів, він вміє безперервно говорити поміж перервами пісень, будувати настрій, заправляти що завгодно і чим завгодно, стріляти очима та вбивати трусами. Якщо голос у Колі для того, щоб співати, то руки – для того, щоб тримати. На сцені мікрофон. За сценою пляшку пива. Вдома – склянку молока… ну і хтозна, до чого він ще може вчепитись. Побалакати для нього – все одно, що дати води напитись.
Мирний, приємний і додому далеко.

Андрій “Дирчік” Деркач – гітара. «Прівєт, Андрєй» – сказала гітара, і йому це сподобалося. «Прівєт, екстрім» – сказав Андрій і одразу отримав по голові. Та йому це все одно сподобалося. Спокійна людина з неспокійними бажаннями, жужаннями в голові, і музичними коливаннями. Хоче, аби все, про що він забуває, пам’ятав його кіт, і той пам’ятає, та мовчить, зараза, і тому про все розповідає фотоапарат. Мріє винайти власний пивогонний агригат.
Милий, тихий і зі словом – легко.

Вадим „Гєник” Кальченко – кейборд. Якщо клавіші – білі та чорні, то кейборд – рожевий, а борода мусить бути. І ніяк інакше, якщо ти блондин. Якщо їсти – то смачно, якщо пити – то ситно. Якщо спати – то вдень. Якщо знімати, то кльове і кльових. Якщо стрибати – то високо. Якщо жити – то фотографувати. Якщо монтувати – то найкраще. Якщо мистецтво – то красіво.
М’ягкий, великий блондин: шо ше треба?

Олег „Лєшик” Думанський – гітара басова. Думай і грай! А чому б і ні, коли у нього є «люмбов» – його гітарко. В голові завжди ветиться якась нова скажена ідея, на язиці – доречний жарт, на обличчі – усмішка, а в руках пляшечка пива. Завдяки пірсингу в брові отримує есемески від марсіанських рокерів, та відправляє їм новини з допомогою ерокезу, бо коли останній стоїть, то марсіани це сприймають, як хорошу прикмету.
Мрійливий псих – мріє псіханути.

Роман”Бомко” Микульський – драмер. Ромко любить швидко і голосно. Окрім драмера він ще й дріммер, а також бірмен. Музики і ритмів має бути багато, так само, як і волосся на його голові. А щоб волосся гарно розвіювалось і приваблювало дівчат, у нього є власний байк. А ще у нього є дві палички, якими він вимірює швидкість і ставить нові рекорди та акорди. Коли спить, то бачить сни. А коли сни бачать його, то вдають, що сплять. А він то все запам’ятовує  і записує.
Мобільний, ритмічний, динамічний. Буммен.

Ось такі вони всі особливі і кльові, кожен із своєю веселкою в голові. Та це тільки допомагає їм творити і тішити нас музикою, дивувати кліпами, насолоджуватись концертами, спілкуватись при зустрічах, в інтернетівських просторах і т.рохи  д.алі. Отож, LOVEіть позитифф від Оратанії!!!