Платіна

Платіна | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29
У наш час тотального та всебічного розвитку культури мало хто з митців залишається осторонь. Найбільш яскравим елементом розвитку є музична сцена. Адже саме тут виконавці мають безмежну змогу поєднати професійні риси віртуозів з театральним початком. Одним з таких діамантів є PLATINA.

Група “PLATINA” офіційно була створена в 2003р. Але це не є випадковим чи спонтанним явищем на сучасній сцені. Появі такого творчого об’єднання сприяли довгі часи праці та натхнення, пошуків та експеріментів.
Ідея створення належить гітаристу Юрію Кондратюку. До складу групи увійшли досвідченні музиканти, які працювали з відомими українськими виконавцями (В.Павлік,Н.Могилевська,О.Пономарьов, Руслана).

Як виявилось пізніше- кожен музикант мріяв грати у власній групі,та йшов до своєї мети досить давно. Завдяки тому й склались такі дружні стосунки в колективі, бо кожен займає тут своє місце. Що таке PLATINA сьогодні? Це сузір’я з пяти елементів, п’яти особистостей.

Вікторія Васалаті – лідер групи, солістка, акустична гітара, поет, композитор, лауреат міжнародних всеукраїнських конкурсів, фестивалів. До знайомства з колективом працювала сольно.

Юрій Кондратюк – гітара, віртуозно володіє інструментом, забезпечує драйв та потужний саунд-гурту, композитор, аранжувальник, акумулятор настрою групи.

Сергій Рожков – клавішні, має вроджений талант втілювати безмежні фантазії через гру на інструменті, композитор, ідейний генератор.

Микола Кістеньов – бас-гітара, бек-вокал, віртуозно володіє не тільки грою на бас-гітарі, а й на баяні. Закінчив Київську Державну Консерваторію. Тихий омут інтеллекту зі скритим полум’ям ритмічної напруги.

Олександр Капітонов – ударні, ритм, рівновага, незамінне серце групи.

Попередньо група мала назву «Stand.up», саме з нею була учасником у 2003р. на «Перлинах сезону», у фіналі відбіркового «Євробачення2005″. Але згодом виникла ідея змінити назву на більш «дорослу» та вагому. І на цей час гурт цілком відповідає своєму імені.

Наприкінці 2005р. «PLATINA» відзняла відео на пісню “Білет-кіно”, яка довгий час була лідером у всеукраїнських музичних хіт-парадах на FM та TV. Група закінчила роботу над власним першим україномовним альбомом, до якого увійшло чотирнадцять треків. У групи великі творчі плани на майбутнє, над здійсненням яких працює сьогодні колектив.

В колективі зібрались люди, які прагнуть досягнути серйозних результатів у спільній праці. Музика, професіоналізм та дружні стосунки – це саме те, що об’эднало та зробило їх однією творчою сім’єю.