Шоколадка

Шоколадка | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29
Шоколадка
Група «Шоколадка» – це поп & RNB група, яка стартувала так потужно, що не зупиниш її тепер нічим. Україномовний нігерієць і латиноамериканка з українським паспортом відкрили ногою двері у шоу-бізнес. Їм підспівують всі Васі, Василі, Васьки, Василіси України. Їхню пісню «Кореш» вже кожен третій поставив на рінгтон, який оживає, коли телефонують друзі. Автором цих двох їхніх хітів є саундпродюсер Роман Бабенко, який є також автором практично всіх пісень групи «NikitA».
Дальше-більше! Ця парочка за такий короткий час існування групи – 3 місяці, вже встигла виступити на найбільших сценах України – в День Незалежності України у Львові на центральній сцені і, де б ви думали – на сцені Палацу Спорту в Києві!

Група «Шоколадка», Джейкоб: «Ми робимо ту музику, яка подобається практично всім. Вона не напрягає, не вантажить якимось проблемами. Все легко, на позитиві. З нами весело, драйвово і класно!»
Група «Шоколадка», Ляля: «Багато хто питає: «А чому «Вася»?» Та тому що «Гладіолуси»! Кожен порядний Вася має мати свою пісню! Не знаю, може скоро в нашому репертуарі з’явиться пісня і про Петю, і про Сашу. Але поки що для них ми записали пісню «Кореш». Вона – універсальна! Підійде для багатьох наших менів. Думаю, дівчата, які її послухають, мене зрозуміють. У неї пряма дорога на рінгтони у Ваші телефони. Короче, шукайте в інеті!»!

Почуйте її першими в офіційній групі “Шоколадки” vkontakte:

http://vkontakte.ru/club12464301