Soundfor

Soundfor|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Весна-пора року, яка в багатьох асоціюється з приходом чогось нового, з народженням природи і початком нового життя. Для учасників гурту «SoundFor» усе було саме так. У травні 2009 року зібралось четверо, сповнених новими творчими задумами, юнаків. Аніс – вокал, Максим Олiйович -гітара, Олександр Омельченко – бас-гітара , Назар Ярошик – барабани.
За плечима у кожного з них – чималий досвід участі у різних музичних формаціях. Драмер і гітарист, більш відомі на львівській сцені як учасники гурту «Лемберг»,а Олександр – «Free Breath», «Kofein»
Над стилем музики довго не замислювались, усе вийшло само собою: легкий класичний коктейль року з краплинками ноток старої школи. Так склалось, що восени 2009 року Сашка в колективі замінює Мітя, який приносить в гурт незвичне басове звучання.Проте вже на початку весни ваканція басиста знову вільна. Але недовго прийшлось чекати гурту, оскільки відомий львівський басист Олексій одразу погодився долучитись до гурту.
На першому концерті в Picasso (Green Fest), що відбувся наприкінці травня 2009 року гурт виступає під назвою «SoundFor» , що означає «музика для…». Як кажуть самі учасники: « Просто хотілось творити для людей різних «роково-музичних» уподобань музику, яка нестиме заряд позитивної енергії , нестиме щось нове й незвичне , але з домішками олдскулу…»
Пізніше «SoundFor» засвітився на святкуванні, приуроченому до 60-ліття «Погулянки», та на пл.Ринок в честь захисту бездомних тваринок.
У музичному доробку гурту можна почути пісні англійською мовою, серед яких – шлягер « Hello to the Heaven», а також , для різнобарв’я, кілька каверів на відомі гурти, такі як Audioslave, Led Zeppelin, The Police, Guns and Roses, Jimi Hendrix, Scorpions…
Сьогодні «SoundFor» – це незвичний вокал, що заворожує з перших слів, музика, що несе у собі дотик нового, але водночас знайомого драйву, та відображає гармонію та спокій душі кожного, хто любить хорошу музику.

Аніс

Харизматична поведінка, таємна посмішка і хитрий погляд вдало поєднались в одній людині-Анісові. Незважаючи на заморське ім’я вокаліст «SoundFor» вважає себе корінним львів’янином. Любить це місто і його мешканців за спокій і дружбу. На нашій планеті Анісова Зірочка засіяла 3 грудня 1986 року. Астрологи і досі згадують цю неймовірну ніч. Кажуть, що ніколи не бачили подібного сяйва і чистоти. Побачимо, як це відобразиться на творчості гурту.
Життєвий творчий шлях починав як і більшість музикантів. У 13 років беручи в руки напівполоману гітару старався видавати звуки, у 15 в юнака зявляється барабанна установка… Далі були приватні уроки і перший гурт. Назва, щоправда, в архівах не збереглась. Професійно займається музикою вже 8 літ, з яких 4-як вокаліст. З підліткових літ поважав творчість Kurt Cobain (Nirvana), Chris Cornell (Audioslave, Temple of The Dog, Soundgarden), Muse (matthew bellamy ), Joe Satriani, Ben Harper, Robert Plant . Є учасником фан –клубу Петра Щура та Наталки Карпи. Аніс дуже комунікабельний і веселий. Незважаючи на важкий графік – навчання плюс концерти, репетиції, студійні записи, знаходить час для спорту (футбол) та прогулянок з друзями. Одним із хобі є колекціонування гітар і авто марки Mustang, щоправда поки іграшкових=). Ненавидить політику і тероризм, бо дуже любить людей і життя. Хоче жити до 120 років і разом з SoundFor виступити на фестивалі Woodstock.
Знайомство хлопця з іншими учасниками гурту відбулось у травні, де на одному з корпоративів Аніс виконував авторську пісню. Саме там випадково почув його Назар. Це і породило знайомство та пропозицію співпраці.

Макс
Тихого грудневого вечора 1987 року по підніжжю Високого Замку, прокотилась звістка про народження первістка у сім’ї Олйовичів. Хлопчика назвали Максимом, оскільки став найбільшою потіхою (з латині Maksumys –найбільший). Львів з щедро винагородив юнака романтикою і творчістю, спокоєм і красою, мужністю й дивовижною атмосферою, яка передається не лише на концертах. Та звинувачувати лише місто у цьому, було б не справедливо. Значний вплив на Макса мав батько (прекрасний скрипаль), з яким хлопець вивчав перші ритми платівок знаменитих Бітлів, ABBA, Boney M та інших. Під його наставницьким поглядом поставив перші акорди, й зрештою зіграв соло до пісні ”The House Of Rising Sun” групи Animals.
Відкрити світ трохи «іншої» музики допоміг двоюрідний брат, на магнітофоні якого, вперше почув AC/DC, Iron Maiden, та Guns’n’Roses. Як пізніше згадував Макс: ’’ Це був дійсно шок, як удар по лиці, сплекс дикої енергії. Я брав татову акустику і уявно підігрував гітаристам .В ці моменти я розумів,що дійсно хочу бути музикантом’’.
У 16 років хлопець серйозно береться за здійснення мрії й разом з однокласником відвідує приватні уроки «Гри на класичній гітарі» у музичній школі №6. Тоді й відкриває для себе тих музикантів, що зробили найбільший внесок у становлення його, як гітариста. Ними стали такі класики рок музики як Deep Purple, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Black Sabbath, Pink Floyd, гітаристи Joe Satriani та Slash.
Трохи освоївши ази музичної науки з березня 2005 стає учасником гурту «Лемберг», де знайомиться з Назаром Ярошиком (драммером SoundFor). За три роки музпраці Макс відкриває для себе багато нового: гра в колективі, концентрація на власному звучанні і відносинах між людьми.
Сталось так, що із-за розбіжностей у питанні «Що грати?» Лемберг розпадається. Макс грає в декількох інших колективах, що подарували незамінний досвід. У « Soundfor» привела цікавість до чогось нового, чи просто дружній телефонний дзвінок Назара.
Окрім гітари й музики Макс обожнює швидкість й автомобілі, сім’ю і свою кохану. Часом любить посмакувати дорогим й хорошим табачком.
Назар
Про таких людей, як Назар Ярошик ,драмер «SoundFor», у народі кажуть: « Тиха вода береги рве». На перший погляд – звичайний студент Медичного університету. Спокій у всьому: у голосі, у діях та звичках, але коли Ви потрапляєте на концерт, то бачите зовсім інше – виплеск енергії, досконалу динаміку рухів й відчуття ритму. Шо ж тут ще сказати – справжнісінький близнюк 1991 року народження.

…у шкільні роки Назар мав лише одну фобію – момент повернення книжок у бібліотеку. Ще б пак, під час підготовки домашнього завдання хлопець робив невеличкі музичні перерви, під час яких олівці служили паличками, а книги – тарілками й барабанами. Від сильних ударів на підручниках залишались великі сліди. Доречі, по цьому і можна ідентифікувати Назарові книжки.
Музичні здібності сина не обійшли батьків осторонь і вони охоче погодились віддати його у музичну школу по класу фортепіано, а пізніше акордеону. Та це було швидше «забавками» у порівнянні з 2004 роком, коли юнак знайомиться з барабанами. Спершу прості, а з часом все складніші ритми викликають неабияке захоплення у викладача, а як наслідок – любов до цього інструменту у самого хлопця… Першою школою та основою для наслідування слугував олдскул, а кумирами для Назара стали Ian Paice (Deep Purple), John Bonham (Led Zeppelin), Dennis Chambers, Jojo Mayer (Nerve). Уже через рік (2005)юний музикант займає пост ударника гурту «Лемберг». Саме там він набрався тої музичної закалки, з якою він іде в Soundfor. Спробував він себе у ролі сесійного музиканта у кількох інших проектах. З літа 2009 Назар являється незамінним барабанщиком Soundfor.
Назар Ярошик не вживає алкоголю, хіба що дегустує, оскільки вважає це запорукою здорової координації . Серед численних хобі Назара значне місце посідають автомобілі, футбол, здоровий спосіб життя , а також любов до котів. Окремо варто зазначити його пристрасть до компанії Paiste (хотілося б побачити Назара серед ендорсерів…). Цінує дружбу і любов до рідних та близьких йому людей.

Олексій

Одного вечора в будинку Олексія несподівано пролунав дзвінок.

“Привіт! Це Назар…

…ти б хотів взяти участь в проекті Soundfor?”

Саме з цих слів почалася співпраця Олексія із гуртом.
Народився юнак в містечку Сокаль 11 лютого 1987р. Ще будучи малим, переїхав до Львова.
Життя тривало, погляди мінялись. Переломним моментом у хлопця був період після двадцяти. До того часу він тримався осторонь від музики.
Отож, 2007 рік став знаменним для Олексія. Саме тоді, знайшовши однодумців-музикантів ще зовсім ,,зелений’’ музика вирішує створити свій гурт. Постало питання: на чому ж грати? Пристрасть до бас-гітари переважала, тому чотирьохструнний бас одразу ,,пішов у експлуатацію’’.
Гурт припинив своє існування одразу ж після першої репетиції, але захват від басового саунду залишився на все життя!
Потім у Олексія було музичне самовдосконалення, яке базувалось на уроках, відеошколах, та усердній практиці під метроном.
Першим ,,справжнім’’гуртом для басмена став гурт “Інші” з яким він співпрацював більше року і дав близько 10 концертів. Саме там він набрався сценічного досвіду та пізнав рок музику, як таку.
На даний момент Олексій Довбуш очолює різні проекти в ролі бас-гітариста.
“SoundFor- це щось нове для мене. Мені зажди хотілося відчувати особливу енергію під час репетицій та виступів. Я її відчув з приходом у групу. SoundFor- це відкриття ’’.

Цікаві посилання:

http://soundfor.com.ua (Офіційний сайт)
http://vkontakte.ru/club10326333