Група “Вушка”

Група Вушка | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Розпочала своє існування група ВУШКА в червні, 2008 року, проте ідея виношувалась роками, документальне, юридичне оформлення групи також тривало довго. Не кажучи вже про записи в студії, фотосесії, уроки вокалу та хореографії.
Ліля Кіш і Мартіні подруги ще з молодшої школи. Тому завжди сміються з тих, хто запевняє, що жіночої дружби не існує… І ось, одного разу коли вони вкотре танцювали перед дзеркалом під новий кліп Брітні, їм прийшла божевільна ідея створити girls band європейського рівня зі скандальною назвою.
ЧОМУ ТАКА НАЗВА???
Справді, назва скандальна і провокативна на перший погляд. Бо всі проводять паралель зі словом ГРУПОВУШКА. Насправді, все набагато спокійніше і несподівано. В цій назві прихований глибокий творчий зміст. Оскільки саме вушками аудиторія, слухачі сприймають нашу чудову музику, назва така: ГРУПА «ВУШКА»

Дещо про дівчат

МАРТІНІ – співала у шкільному хорі, згодом почала відвідувати репетиторів вокалу, паралельно відвідувала уроки хореографії, а саме народні танці – 5 років, спортивні танці – 3 роки. . На даний момент – студентка Львівської комерційної академії. Спеціальність – маркетинг. Характер учасниці групи залежить від аури людей, які біля неї знаходяться. А якщо серйозно – то МАРТІНІ – просто розумничка. Талановита, розумна і красива А що ще потрібно для справжньої зірки?..

ЛІЛЯ КІШ – окрім групи займається сольним проектом. Пише слова, музику до власних пісень, а також для групи (україномовні пісні)
Займається вокалом професійно 7 років. Хореографією 8 років. Досвід в шоу-бізі допомагає їй робити шоу цікавим і феєричним. Студентка ЛНУ імені І.Франка, факультет іноземних мов.

ЗАРАЗ ПРО НИХ ГУДЯТЬ ВСІ…ПОСТІЙНІ КОНЦЕРТИ, ЗЙОМКИ, РЕПЕТИЦІЇ, ЗАПИСИ НА СТУДІЇ…. ВОНИ КРОК ЗА КРОКОМ, КРІЗЬ ТЕРНИ БУДУТЬ ПРОДОВЖУВАТИ ПІДНІМАТИСЯ ВСЕ ВИЩЕ І ВИЩЕ ДО ЗІРОК.