Авторський дебют учасниці проекту «Голос країни» Олесі Киричук

22 травня на радіостанціях України – всеукраїнська прем’єра нової композиції «Не кажи нікому» переможниці телепроекту «Шанс» та учасниці другого сезону «Голосу країни» Олесі Киричук. Уперше і слова, і музику до пісні відома львівська співачка написала сама.

«Це був особливий емоційний стан – мені раптом дуже захотілось написати нову композицію, – розповідає Олеся Киричук. – Сіла за рояль — і пісня «Не кажи нікому» створилася мені на одному подиху».

Спершу твір, зауважує співачка, вийшов доволі ліричним. А більш «рішучого» забарвлення йому надав знаний музикант, лідер гурту «Мері» Віктор Винник (автор кількох попередніх хітів у репертуарі Олесі Киричук). Відтак таємнича і ніжна мелодика переходить у яскраві музичні «спалахи», розкриваючи розкішні вокальні дані голосистої співачки.

Ще зовсім недавно після блискучого виконання у прямому ефірі на сцені «Голосу країни-2» хіта з кінофільму про Джеймса Бонда Tomorrow Never Dies Олеся Киричук покинула проект і команду свого зіркового тренера Олега Скрипки. Але участь у шоу співачка використала як трамплін у творчому розвитку. Попереду – чимало нових проектів. А в очікуванні їхньої появи не забуваймо слухати новий яскравий хіт Олесі Киричук «Не кажи нікому» – в ефірі популярних радіостанцій країни.

www.MusicUkraine.com