Чоловічому вокальному гурту „Орфей” – 10 років

Чоловічому вокальному гурту „Орфей” – 10 років. Свій ювілей вісімка голосистих парубків вирішила відсвяткувати виходом нового альбому – „Лента за лентою”, а також гучними концертами на сцені Львівської опери – 5 листопада.

  Альбом „Лента за лентою” у творчому доробку „Орфея” – четвертий за ліком. Він об’єднав 15 стрілецько-повстанських пісень у сучасних аранжуваннях (“Наш отаман Гамалія”, “Зірвалася хуртовина”, “В’язанка стрілецьких та повстанських пісень”, “Накрила нічка”, “Лента за лентою”, “Розпрощався стрілець”, “Ой видно село”, “І снилося з ночі дівчині”, “О, соловію”, “Ой чого ти зажурився”, “Бо війна війною”, “Чуєш, брате мій!” (“Журавлі”), “Триптих”, ”Пиймо, друзі, грай, музико”, “Ой там при долині”). Бонусом до збірки увійшов відеотрек “Наш отаман, Гамалія”.

 Цими днями „Орфей” репетирує ювілейну концертну програму. Концерти октету під назвою „Історія музики” відбудуться 5 листопада у Львівській опері (початок о 17.00 та 20.00). Співаки хочуть розбити стереотип, що акапельна музика – здебільшого для старшого слухача. Відтак у їхніх піснях (а репертуар гурту – надзвичайно різноманітний: від духовної музики та фольку – до українських та світових хітів) звучатимуть сучасні нотки, а самі учасники гурту… навіть затанцюють.

 З днем народження „Орфей” зі сцени привітають народна артистка України Ніна Матвієнко, її донька Антоніна Матвієнко, співак Павло Табаков (колишній учасник октету, який тимчасово повернувся до складу гурту і відпрацює з хлопцями два сольні концерти „Історія музики”), оперні співаки Любов Качала та Олег Лихач, джазовий піаніст Олександр Саратський, оркестр Національного театру ім. М. Заньковецької, колектив „Веселі черевички” та гості із Франції – жіночий квартет LesQuat’Z’Elles. 

 Довідка

Чоловічий вокальний гурт “Орфей” заснований восени 2000 р. у Львові. Група складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен з яких має вищу музичну освіту і потужний музичний досвід.

Склад гурту: Павло Табаков (тенор), Петро Кукуруза (тенор), Петро Петрик (баритон), Роман Федорів (тенор), Семен Пігура (бас), Вадим Сухий (бас), Любомир Кончаківський (тенор) і Андрій Хавунка (баритон).

Дискографія: “Українська духовна музика та колядки” (2002 р.), “Популярні Українські пісні” (2003 р.), The Lion Sleeps Tonight (2004 р.), “Лента за лентою” (2010 р.).

 Більше інформації про гурт „Орфей” шукайте на www.orpheus.com.ua

www.MusicLviv.org.ua