Цього року на Різдво Zоряна буде вчитись готувати вареники та збирає всіх друзів в центрі міста!

Думки та спогади про Різдво Zоряни…

“Сиджу вдома біля вікна,3-тє січня 2010, слухаю «Львівську хвилю», там стільки гарної новорічної та різдвяної музики, Робі Вільямс співає про “крістмас”, за вікном така класна зима, песик Соня заскочила до мене на ліжко і я подумала, що мені приємно було б поділитись з тобою своїми спогадами про Різдво. Тому беру ноут на коліна і починаю строчити…”

Світло, добро, всі разом, радість, щастя, декілька улюблених колядок, смачні вареники з грибною підливкою(ням-ням), ялинка, відчуття краси, спокою, кутя…такі асоціації в мене виникають, коли згадую Різдво.

—–Вся коляда пішла на шоколадку «Марс»—

Малявкою, я постійно збирала друзів, всіх вчила колядкам «Бог предвічний», «Бог ся раждає», «На небі зірка» і ми йшли по квартирам колядувати. Це було весело. Особливо було приємно співати колядку, яку майже ніхто не знав, як от наприклад «На небі зірка».Всі так уважно слухали. А потім на зібрані кошти я собі купила шоколадку «Марс» і була найщасливішою шоколадогризункою на світі.

—-Свічка- як незмінна частинка Різдва—-

Є в мене вдома свічка, така червона із зірочками. Я цього року подумала, що вона в мене вже десь років сім. І я її постійно ставлю на різдвяний стіл. Це наший оберіг. Люблю речі з історією. Ця свічка саме така.

—-Кутю готувати навчилась , а вареники? УПС —

Перед минулим Різдвом мене запросили в одну програму, де потрібно було готувати кутю. Я пройшла повний майстер-клас від мами. І як на екзамені, скоро згадувала, що за чим. А цього року хочу сама зліпити вареники і зробити грибну підливку.Це моя улюблена страва.Мама,хелп!!!

—-Так люблю, коли всі разом—-

Для мене Різдво – це час сімейного щастя. Коли ми всі разом. Коли ніхто нікуди не поспішає. Це так добре! А хто для всіх заколядує,питання і не виникає. Це завжди робили я з братом. В мене є ще зошит зі школи,в якому записані всі колядки.Я його завжди довго шукаю, ми в кімнаті з Славіком їх повторюємо..і вперед.Це традиція. Наша традиція.

—-Цього року збираю всіх в центрі—

Цього року, хочу 8-го січня зібрати всіх друзів в центрі Львова, на пл.Ринок і щоб ми всі разом колядували, посміхались, попивали гаряче вино, або , я недавно попробувала грог молочний(це молоко+коньяк+шоколадний лікер),просто бомба! Така смакота. Одним словом, побачиш нас в центрі – приєднуйся!!!

Вітаю тебе з Різдвом Христовим!

P.S. А якщо ти сидиш вдома і часто дивишся ТВ, тоді вмикай 7-го січня Перший національний,о 13:15,програма “Фольк-music” і ти побачиш групу “Zоряна” з новорічною піснею.