Діана Арбеніна – Алісі Петрик: «А попробуй з`їсти Табакова!..»

Двобій двох потужних вокалістів – Павла Табакова і Аліси Петрик – не на жарт роздратував музичного продюсера «Голосу країни-2» Костянтина Меладзе… Змагання у прямих ефірах продовжить Табаков

«Голос країни» переживає перші кульмінаційні моменти – під загрозою вильоту із проекту опиняються найсильніші вокалісти другого сезону. Зірковий тренер Діана Арбеніна обрала небезпечну стратегію продюсування – дуети, які вона формує, музичний продюсер шоу Костянтин Меладзе не сприймає і не приймає. Коли Арбеніна оголосила пару Павло Табакова-Аліса Петрик, Меладзе сказав: «Я був проти цієї пари. Це два найпотужніших вокалісти. Таких на проекті небагато. Не хотілося б губити жодного із них…».

Але Діана була категоричною. «Мені приснилася Аліса Петрик і те, що Табаков вилітає…», – розповіла Арбеніна. Відтак тренер вирішала перевірити, чи сон був віщим – і організувала, як сама сказала, «бій титанів». «А попробуй з`їсти Табакова!», – кинула виклик Алісі Діана.

«Я розумів, що мені дадуть сильного конкурента», – зізнався Табаков.

«Це все одно, що битися із дзеркалом…», – оцінила стратегію свого зіркового наставника Петрик.

Голосистому блондинові Павлові та «блондинці з голосом темношкірої» Алісі на вокальному рингу дісталася пісня з репертуару Елтона Джона Believe. Хоча для цієї пари суперників була приготовлена й альтернативна композиція – хіт Più che puoi з репертуару Ероса Рамазотті і Шер. Але Арбеніна наполягала саме на виконанні пісні Елтона Джона, яка, розповіла, є однією з її найулюбленіших. Ведучий Андрій Доманський після вокального поєдинку Табакова-Петрик запропонував присудити обом звання «заслужених артистів «Голосу країни».

Зірковий тренер Валерія була на боці Табакова, Олександр Пономарьов віддав свій голос Петрик. Олег Скрипка, коментуючи напружений «батл», зізнався, що знову пошкодував, що на «сліпих» прослуховуваннях не боровся за Павла. «Я – ваш фанат. Ви – дуже сильний артист», – сказав Табакову лідер «ВВ».

Але вирішальне слово було за Діаною Арбеніною. Тренер зізналася, що мучиться… «Ви були двома справжніми бійцями», – сказала своїм підопічним. А після драматичної паузи додала: «Хочу, щоб далі змагався Табаков!».

Тож тепер Павло зустрінеться з глядачами вже у прямих ефірах «Голосу країни. Нова історія». Цей етап проекту стартує у березні.

www.musicUkraine.com