Діля та На Відміну Від – спільна програма у Львові

Багато хто думає, що спільні роботи багатьох виконавців починаються з чогось неймовірного та супер-цікавого. Насправді практично будь-яка спільна робота починається з банального «А давай..». Так і у випадку з Ділею (Едуардом Приступою, гурт «НЕДІЛЯ») та хлопцями з гурту «На Відміну Від» (одні з флагманів україномовного хіп-хопу, якщо хтось не в курсі) – хтось запропонував, хтось погодився, Діля перебирав струни та тиснув на клавіші, «На Відміну» списували зошити… І ось, зовсім нещодавно відбулася прем’єра першого спільного треку цього творчого тандему – «Обійми мене», яка буквально за лічені дні завоювала серця Інтернет-аудиторії України та повільно, але впевнено почала входити в ротації вітчизняних радіостанцій. 
На концертах вже давно практикуються реггі-версія знаменитого Інтернет-хіта «На Відміну Від» – «Я боюся Чебурашку» та спільний трек з гуртом «НЕДІЛЯ» «Де мої крила?», який, як і «Обійми мене», входитиме до дебютної платівки «На Відміну Від», яка, до речі, має побачити світ вже цієї зими. Ну, а якщо виконавці мають стільки спільних пісень, до того ж, якщо кожна з них – потенційний хіт, – потрібно робити спільну концертну програму. Цей випадок – не виняток.
До спільної програми На Відміну Від і Ділі входитимуть як окремі виступи виконавців, так і спільні треки. На Відміну Від виконуватимуть пісні зі свого мікстейпу «Врубайся» (який, до речі, вже за перший місяць після його виходу скачало понад 40 000 чол.), Діля – як свої старі, відомі усій країні хіти, такі, як «Тільки дощ», «I will fly», «Казка для дорослих», так і нові пісні з альбому «Fortissimo», що побачив світ у квітні 2010 року. Особливу увагу слід звернути на пісні Едуарда з альбому, який тільки-но готується до виходу і буде мати назву «АкустикА».

І ось, 4 грудня, о 21.00, у славному місті Львів (клуб «Лівий берег») відбудеться спільний концерт На Відміну Від та Ділі.

Львів буде прокачаний, не пропусти!

 Зустріч facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=133893640001783
Зустріч вконтакте: http://vkontakte.ru/event21715709

 http://livyjbereh.lviv.ua/
www.MusicLviv.org.ua