Діти – дітям – Благодійна виставка для купівлі відеоотоскопу

Діти - дітям - Благодійна виставка для купівлі відеоотоскопу

Проєкт «Діти – дітям» продовжує допомагати Дитячій лікарні на Орлика Першого територіального медичного об’єднання. Цього разу дітки із арт-студії Наталії Павлюк малюватимуть свої картини та експонуватимуть їх у Муніципальному мистецькому центрі.

"Перед Різдвом відбуваються різні дива. Ми допомагаємо збирати кошти на відеоотоскопа для новоствореного центру слуху та мовлення для дітей", – додають організатори. 

Студія пані Наталі Павлюк відкрила свої двері для малечі 7 років тому. Проект «Діти – дітям» відбувається вдруге. Дітки є учасниками багатьох художніх проектів. Ця виставка присвячена портретам найрідніших людей.

Усі кошти від продажу картин будуть направлені на придбання відеоотоскопа для новоствореного центру слуху та мовлення. Такий апарат потрібен отоларингологам та аудіологам для ще більш чіткої візуалізації вуха, барабанної перетинки тощо та наочного пояснення батькам про хворобу дитини.

Відкриття виставки відбудеться 19 грудня о 14:00 у Муніципальному мистецькому центрі (вул. Стефаника,11) і триватиме 3 тижні.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати ТУТ!