До Львова у рамках великого туру їде одеська група «Flёur»

26 листопада у Львові, на сцені Львівської філармонії, у рамках туру на підтримку нового альбому виступить одеська група «Flёur». Початок концерту – о 19:00. Крім Львова, у гастрольному графіку групи цієї осені – Одеса, Харків, Київ… Тур постійно доповнюється новими містами.

Востаннє група «Flёur» давала концерт у Львові чотири роки тому. За цей час у команді відбулося чимало подій: і творча перерва, і щасливі й трагічні події у житті учасників. А 2014 рік ознаменувався для «Flёur» виходом нового, восьмого за рахунком, студійного альбому, – «Штормовое предупреждение». Власне, з цією новинкою гурт і концертує зараз. Саме її привезе і до Львова 26 листопада.

Новий альбом від одеської команди об’єднав у собі пісні на нову тематику, з новою амплітудою емоцій та міксом найнеймовірніших вібрацій. Незмінною залишилися особлива атмосфера і окрема реальність, якими наповнена кожна пісня групи.

Утім, новий реліз від «Flёur» вмістив далеко не увесь новий матеріал, який група цьогоріч записала у студії. Відтак на концертах буде значно більше новинок. А деякі пісенні прем’єри музиканти підготували спеціально для туру.

Частину програми, яку дівчата із  «Flёur» запрезентують львівським меломанам 26 листопада, складе також неординарний вибір пісень з попередніх альбомів. Напередодні свого 15-річчя, яке команда відзначатиме наступного року, чарівні «Flёur» все більше демонструють своїм слухачам, що поняття «найкращі пісні» – це непостійна величина, а час іноді піднімає із забуття композиції, які знову звучать не менш актуально, ніж у момент їхнього народження.

Ціна квитків на концерт групи «Flёur» 26 листопада у Львівській філармонії – 90-300 грн.

 

Продаж квитків у касах по Львову:

– Каса No1, пл. Ринок 14, магазин «Квітка»;

– Каса Філармонії, вул. Чайковського, 7;

– Event-hall «КІНО», пр. Чорновола 2;

– TICKETS.UA, ТЦ “KING-CROSS LEOPOLIS” (с. Сокільники);

– Мережа магазинів “ВУХО.КОМ”;

– Мережа кіосків “ОТ-ОТ”.

 

Занимаемся строительством своего дома. Вот очередь дошла до забора. Считаем, что забор должен быть крепким, так как именно он ограждает и “охраняет” територию. Решили заказать балясины бетонные, очень понравилось. Крепкие, быстро доставили, красиво выглядят. Теперь любуемся