Додатковий концерт Ірини Федишин «Україна колядує» 14 січня 2013р. о 15.00год

14 січня 2013р у Львівській опері відбудеться велике різдвяне гранд-шоу Ірини Федишин «Україна колядує». У зв’язку з тим, що більшість квитків на 17.00 та на 20.00 вже продано, команда співачки прийняла важливе рішення зробити ще один додатковий концерт, який теж відбудеться 14 січня о 15.00год. квитки на додатковий концерт вже можна придбати у централиних касах міста.
Гості концерту Ніна Матвієнко, Іван Ганзера та Назар Савко. У концерті задіяно понад 60 людей, які допомагатимуть створювати різдвяну казку. Шоу-балети «Дежав’ю», «Х-Денс», «Атлантік», колектив «Цьомочки». Співачка готує дві прем’єри «Коляда моя» та «Спи Ісусе спи». Окрім того Ірина з дизайнерами розробляютьнові образи. На глядачів очікують нові яскраві шоу-номери. А також команда задумала розмістити на сцені спеціальні декорації та 100м2 світодіодних екранів. Такої кількості світодіодних конструкцій у Львівській опері ще не було.
У різдвяній програмі Ірина заспіває також відомі свої пісні серед яких «Гітара», «Родина», «Лише у нас на Україні». Чекаємо Вас!!!

www.musiclviv.org.ua