Еріці на День народження подарують кліп!

29 та 30 березня у м. Львові відбулися зйомки нового кліпу Еріки спільно з групою «Моторролла» на їх першу дуетну композицію «Душа». Як вже повідомлялося раніше, за задумом львівського режисера Тараса Химича відео буде стилізовано під 30-і роки, події відбуваються в Парижі.

Еріка – в ролі відомої французької кіноактриси. Вона – предмет дослідження художника-творця, який таємно закоханий в актрису. У ній він бачить, в першу чергу, не фізичне тіло, а душу актриси і намагається її зобразити. Він пише її портрети один за одним … Кульмінацією історії стане раптове зникнення художника та актриси, які залишать за собою один єдиний слід – картину із зображенням її Душі …

Для реалізації режисерської ідеї було вибрано кілька ключових локацій: старовинні львівські вулички недалеко від Державного Університету ім.І.Франка; творча майстерня відомого львівського художника імпровізації, асоціативних пейзажів та концептуальних портретів – Сергія Савченка, чиї роботи знаходяться в колекціях музеїв та галерей не тільки Україну , але також у приватних колекціях країн Європи та СНД; а також не менш барвисте приміщення на горищі старого історичної будівлі, в якому і знаходиться майстерня художника! Фактично дві доби кипіла робота над постановками сцен і пошуком тих самих кадрів, з яких в результаті і буде створена фінальна версія відео кліпу!

Кілька цікавих фактів:
· Художнику Сергію Савченко настільки сподобалася композиція «Душа», ідея і образи кліпу, що він тут же погодився зіграти одну з ролей.
· Зйомки «синхронів» відбувалися на горищі, який розміщений практично над майстерні художника. Саме це і поставило під загрозу подальше існування майстерні і самої частини житлового будинку в цілому. Адже не секрет, що рокери завжди намагаються максимально натурально передати настрій та енергетику живого виступу, це і загрожувало створенням різноманітних тріщин на стінах, провалів і руйнуванням приміщення в результаті.
· Нову відео роботу чекайте через кілька тижнів. Прем’єра кліпу буде приурочена до Дня народження співачки Еріки – 13 квітня!

Еріка: «Зйомки мого спільного кліпу з групою« Моторролла »пройшли в моєму улюбленому й рідному місті – Львові. Історичні та романтичні вулички стали незамінні. Я завжди хотіла зіграти в кіно і спробувати себе в якості актриси. Ось, нарешті, мені випала можливість! Щоправда, зйомки проходили на вулиці і в холодних приміщеннях, але ж мистецтво вимагає жертв!) Не пропустіть прем’єру! І ви зможете побачити чисті і творчі душі головних акторів! »

www.MusicLviv.org.ua