Фільм DZIDZIO Контрабас став одним з найуспішніших в українському кінематографі

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко назвав найуспішніші українські кінострічки за підсумками 2017 року.

Абсолютним рекордсменом в історії незалежної України став фільм «Кіборги». Станом на сьогодні понад 310 тисяч осіб переглянули цю кінострічку. При цьому в прокаті зібрано 22 млн 685 тис. грн. Хоча до цього перший національний рекорд відвідуваності поставила комедійна стрічка «DZIDZIO Контрабас».

«Я дуже радий, що минулого року, вперше в історії незалежності, відбувся прем’єрний сезон українського кіно в прокаті. Перший рекорд поставив фільм «DZIDZIO Контрабас», який був створений без державної підтримки, – розповів П.Іллєнко і додав. – Надзвичайно серйозні результати показали також «Сторожова застава» та «Червоний».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Без косметики і в спокусливому бікіні: Наталка Карпа публікує фото з відпочинку

Дві останні стрічки зібрали в прокаті на кінець 2017 року майже 19 і 3 млн грн – відповідно, пише ZIK

«Надзвичайно важливо було вивести український кінематограф з маргінесу інформаційного поля і потрапити в фокус уваги глядача, для того, щоб прем’єри вітчизняних фільмів ставали не чимось екстраординарним, як політ на Марс, чи на Місяць, а чимось таким, що починає сприйматись глядачем як природне явище», – підсумував він.