«Хіп-хоп заради життя»

У Львові відбудеться благодійна вечірка для Тані Дзюби, з нагоди дня народження гурту «Хочу ЩЕ!»

 26 лютого, у річницю свого дня народження, популярний львівській молодіжний гурт «Хочу ЩЕ!» збирає друзів. Разом з небайдужою творчою молоддю музиканти допомагатимуть хворій дитині — Тані Дзюбі, якій лікарі поставили діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія з мультилінійною дисплазією (група надвисокого ризику), а також виявили гепатит В.  
О 17:00 у нічному клубі «Picasso» (Львів) розпочнеться благодійна вечірка «Хіп-хоп заради життя» за участю найкращих виконавців та танцювальних колективів Західної України у жанрі хіп-хоп.
 
Організаторами акції є ЛМГО «Українська молодь – Христові» разом із львівським гуртом «Хочу ЩЕ!». Вечірка відбудеться за підтримки Посла миру в Україні Євгена Капліна.
 
Минулого року під час подібної акції було зібрано понад 10 тисяч гривень, які організатори передали пані Оксані — мамі талановитої дівчинки Ані Підпалюк, яка потребувала операції на сечовий міхур та пересадку нирки. Цього року організатори планують зібрати ще більшу суму для Тані.
 
Для реалізації благочинної справи вже об’єдналися такі молодіжні гурти, як «Хочу ЩЕ!», «RCLAN», «ALCO Brothers», «Франик», «Доккі Док», танцювальна студія В. Лященка і В. Пелевіна «Jazzy School», театр танцю «АртРай», команда бі-боїв «West da Crew», трейсери «Lviv Motion», а також діджей T-One.
 
«Цей проект – унікальний, адже об’єднує представників молодіжного мистецтва заради доброї справи, – каже координатор проекту Юрій Шивала. – Він популяризує благодійність та допомогу тим, кому вкрай
необхідна підтримка. Цікавою буде вечірка й для справжніх шанувальників хіп-хопу, адже на ній виступлять найкращі гурти, МС, бі-бої, діджеї та танцюристи у стилі хіп-хоп».

Також, 25 лютого, о 16:00 на площі Ринок в рамках акції “Хіп-хоп заради життя” – відбудеться танцювальний флеш-моб від танцювальний студії Jazzy School. У флеш-мобі візьмуть участь близько 60 осіб, які в кінці утворять собою знак миру

Вартість вхідного квитка — 30 грн.
 
Усі зібрані кошти будуть передані батькам дівчинки для проведення операції.
 
Додаткова інформація за телефонами:
+380 93 740 42 97 (Юра)
+380 63 27876 45 (Іра)
+380 67 197 88 22 (Роман)
Проект “МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ” виступає інформаційним медіа-партнером акції
 

www.MusicLviv.org.ua