Грандіозне різдвяне шоу від Ірини Федишин «Україна колядує» пройшло з трьома аншлагами (ФОТО)

Нещодавно популярна співачка Ірина Федишин подарувала усім різдвяну казку у Львові і Тернополі. 2 місяці насиченої підготовки достойно оцінила публіка, яка стоячи аплодувала у залах. Команда до усіх тонкостей продумала сценарій, режисуру, декорації, понад 100 людей на сцені та понад 1000 глядачів у залі. Співачка дала одразу 2 сольних концертів у Львівській Опері, які 2 пройшли з великим аншлагом і цьогоріч у залі знову доставляли стільці . Ірина Федишин подарувала усім різдвяне диво. Гостей при вході зустрічали великі білі медведі. Під час дійства усіх частували смачними пампухами. На сцені опери такої великої кількості світла ще не було. Увесь концерт співачка відпрацювала в живу та з неймовірною енергетикою. При цьому вона блискавично змінювала образи, яких було аж 6, танцювала, жваво спілкувалась з глядачами і робила справжні дива на сцені разом з ілюзіоністами Віталієм Горбачевським та Віталієм Лускарем. Неочікувано для усіх Ірина сходила з намальованої картини, появлялась у кріслі, робила різдвяну хуртовину та, навіть поставила на карту власне життя, дозволивши металевими штирями проткнути коробу у яку сховалась. Окрім того співачка заспівала 2 пісні на високому постаменті під стелею оперного та каталась на справжніх санях по сцені.
Задушевні колядки «Свята ніч, тиха ніч», «Спи, Ісусе, спи» у супроводі оркестру, Ірина чергувала з запальними композиціями… Складав компанію на сцені її продюсер, телеведучий Віталій Човник. Спершу він розсмішив публіку жартами, а потім заспівав у дуеті з Іриною пісні «Лише у нас на Україні» та «Адажіо».
Під завісу концерту публіка не відпускала Ірину Федишин, скандувавши «молодець». Співачка заспівала на «біс» та пообіцяла, що з різдвяним шоу «Україна колядує» відвідає й інші міста України.

www.MusicUkraine.com