Гурт Океан Ельзи випускає новий альбом


На початку березня 2010 український гурт Океан Ельзи представить у Києві новий, сьомий за рахунком, студійний альбом під назвою Dolce Vita.

На підтримку альбому відбудеться великий концертний Dolce Vita тур, що охопить понад 70 міст в Україні, Росії, Європі та США. У Києві заплановано проведення двох концертів – 2 і 3 червня 2010 року в столичному Палаці спорту.

Як повідомила прес-служба ОЕ, гастрольний графік найближчим часом з’явиться на оновленому сайті гурту.

За словами лідера Океан Ельзи Святослава Вакарчука, назву альбому дала пісня Dolce Vita, яка, за його словами, є дуже показовою.

“У ній йдеться про справжні й несправжні, штучно-придумані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому істинна dolce vita життя, і чим її можна підмінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що ж це таке. Кожен сам обирає свою, власну дольче віту: хтось шукає це в собі, у своїх стосунках у родині, з друзями, своєму оточенні, а хтось – у зовнішньому, показовому, шаблонному “, – вважає Вакарчук.

Робота над новим матеріалом проходить у київській студії 211. Саундпродюсером альбому виступив Євген Ступка – він співпрацював з Океан Ельзи на початку 2000-х. Зокрема спільні роботи – альбоми Янанебібув (2000), Модель (2001).

Музиканти ОЕ стверджують, що в роботі над новою платівкою вони повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових музичних інструментів. За словами Святослава Вакарчука, в цьому альбомі гурт найменше хотів дивувати:

“Ми хочемо дати нашим слухачам той Океан Ельзи, який вони люблять – щирий і справжній”, – сказав музикант.

“У цій роботі ми повернулися до того звуку, який був в альбомі Янанебібув, тобто це в основному чотири інструментальних прояви та один вокальний. У більшості пісень все зроблено музикантами ОЕ. В окремих моментах будуть лише дуже невеликі цікаві додаткові музичні прояви такі як, звук справжньої пили або стукіт по роялю кулаками “, – додав Вакарчук.

Нагадаємо, що першим синглом нового альбому стала пісня Я так хочу …, яка з листопада 2009 перебуває в ротації радіостанцій України та Росії.