Гурт «ПАТРИЦІЯ» презентує перший сингл зі свого дебютного альбому

3 листопада на радіостанціях України – всеукраїнська прем’єра нової пісні рок-гурту «ПАТРИЦІЯ» (екс-«Кожному Своє») «Тримай тепло». Це – перший сингл з дебютного альбому групи, який музиканти представлять уже в найближчі місяці.

Допоки усі оговтуються від несподіваної холоднечі, «ПАТРИЦІЯ» пропонує зігріватися їхньою новою композицією – недарма вона називається «Тримай тепло»! (Прем’єрний трек надсилаємо з цим листом).

– Пісня «Тримай тепло» народилася у Лондоні. Мені пощастило, що в квартирі в центрі британської столиці, де я жив, було фортепіано, тож я міг писати музику, – розповідає автор слів, музики та аранжування хіта, лідер «ПАТРИЦІЇ» Остап Панчишин. – Композиція з’явилася під впливом творчості молодих британських команд. Співаємо про те, що не варто втрачати своє внутрішнє тепло. Навпаки – треба ділитися ним один з одним, підтримувати один одного. Особливо у холодну пору року».

З пісні «Тримай тепло» розпочинається новий виток у творчості «ПАТРИЦІЇ». Це – перша композиція, яку гурт презентує в оновленому складі: до Остапа Панчишина (вокал, музика, слова, аранжування), Володимира «Elvisa» Оленського (гітара), Ореста Панчишина (бас-гітара), Віталія Кухарського (барабани) та Романа Задорожного (клавіші) приєднався гітарист Мар’ян Криськув. Також цю дружню й професійну команду доповнюють звукорежисер Юрій Смірнов, світлорежисер Володимир Ходус та фотограф і відеооператор Лесь Панчишин.

Зовсім скоро на шанувальників якісного українського року чекає прем’єра кліпу гурту «ПАТРИЦІЯ» на пісню «Тримай тепло». А згодом – і першого музичного альбому команди. Диск буде повний експериментів зі стилями та виконанням. «Це не буде альбом одного стилю чи однієї пісні, – наголошує Остап Панчишин. – Його буде цікаво слухати. Рокова музика поєднається з оркестровою, з хоровим виконання і навіть зі звучанням етнічних інструментів».

ДОВІДКА. Гурт «ПАТРИЦІЯ» (екс-«Кожному Своє») створений у 2003 р. – у час, коли музиканти групи навчалися у Львівському державному училищі ім. С. Людкевича. Творчість гурту розвивалася й тоді, коли музиканти гризли граніт музичної науки у Львівській консерваторії. Навесні 2012-го команда змінила назву на «ПАТРИЦІЯ». Гурт – учасник і переможець багатьох музичних фестивалів, зокрема «Тарас Бульба», «Червона рута», «Перлини сезону». «ПАТРИЦІЯ» – ініціатор низки унікальних музичних проектів та акцій. На рахунку групи – благодійний акустичний концерт до Дня Св. Миколая у Палаці Потоцьких у Львові (2011 р.), проект «Рок-симфонія» у супроводі симфонічного оркестру (2011 р.).

www.MusicUkraine.com