Інсектициди – нехімічний метод боротьби зі шкідниками

Інсектициди виготовляють з біологічних компонентів і синтетичних речовин. Для знищення шкідливих комах до складу додають високотоксичні пестициди. Враховуйте особливості засобу від шкідників, дивіться на клас токсичності (перший найнебезпечніший), де застосовувати, швидкість і ступінь впливу, перш ніж на сайті https://lnzweb.com/insecticide обрати певний розчин. Ми пропонуємо короткий екскурс в світ біологічних компонентів.

Класифікація хімічних препаратів для рослин

Комахи, здатні погубити рослини, швидко пристосовуються до захисних засобів. У них є здатність до резистентності, тобто опірності і звикання до впливу хімічних препаратів. Виробники придумують нові розчини для захисту рослин. У виробничій класифікації кілька груп:

 1. Афіціди – використовують проти попелиць.
 2. Інсектоакарициди – позбавляють рослини від кліщів.
 3. Ларвіциди – вбивають личинки комах.
 4. Атрактанти – застосовують для залучення повзаючих та літаючих паразитів в пастки.
 5. Овіциди – містять речовини, які відлякують від їжі. Допомагають за короткі терміни знищувати мурах, колорадських жуків і інших ненажерливих комах.
 6. Феромони – це приманки, що знижують чисельний показник популяцій. Ефективні для боротьби з плодожеркою, міллю, листовійкою.
 7. Репеленти – для відлякування шкідників від рослинних культур, тварин і людей.

В організм комах інсектициди проникають по-різному. Контактні працюють під час взаємодії з будь-якою частиною тіла шкідника. Активні речовини паралізують нервову систему паразитів після чого вони гинуть. Кишкові препарати починають діяти при попаданні всередину кишечника. Системні викликають загибель комах, які живуть в листі, коренях, стеблах рослини, а фуміганти отруюють дихальну систему.

Правила поводження

Будьте обережні! Перед обробкою сільськогосподарських, тепличних, садово-городніх культур уважно вивчіть інструкцію, де надані рекомендації щодо безпечного застосування інсектицидів. Дотримуйтесь дозування, строків і частоти використання. Тільки так препарати будуть ефективні і не принесуть шкоди врожаю і вашому здоров’ю.

У каталозі інтернет-магазину lnzweb ви знайдете препарати вибіркової та універсальної дії наступних виробників:

 • Avgust, ГРІН БЕЛТ, Klaus;
 • Зелена аптека садовода, Сингента;
 • ГЕРА, Bayer Garden, ФМРус;
 • Bona Forte, Bio Грядка, BASF.

Інсектициди з сильнодіючими активними речовинами ефективні і стійкі до змиву. Продаються засоби в формі гранул, шашок та порошкоподібному вигляді. Рослини можна обприскувати рідким розчином і запилювати. Багато садівників вносять інсектициди в грунт. Добре себе зарекомендувала аерозольна обробка і метод обкурювання (фумігація).

Інсектициди від колорадського жука

Колорадський жук пожирає картоплю, баклажани та інші пасльонові, зводячи нанівець зусилля садівників. Можна збирати жуків вручну і знищувати, обприскувати рослини різними настоями: трави, часника, гірчиці і т.д, але перед масовим нашестям ворога часом ці засоби виявляються абсолютно безсилі. Тому серед засобів захисту рослин від комах дуже великою популярністю користуються препарати від колорадського жука. В асортименті інтернет-магазину lnzweb відмінний вибір інсектицидів від колорадського жука. Це біологічні засоби для тих, хто з побоюванням ставиться до хімії.