Ірина Федишин отримала новий Porsche в подарунок на день народження

1 лютого, популярна співачка Ірина Федишин відсвяткувала свій ювілей.

Цього дня народній улюблениці виповнилось 30 років.

Свій ювілей артистка відсвяткувала у рідному Львові з чоловіком і синами, отримавши від рідних безліч подарунків, квітів і ласкавих зворушливих визнань.

Справжній сюрприз Ірину чекав ввечері. У колі родичів і друзів чоловік співачки Віталій привітав Ірину і зізнався, що, на превеликий жаль, у нього не знайшлося часу вибрати їй гідний подарунок – адже він цілий місяць супроводжував дружину на гастролях і нікуди не відлучався.

Потім Віталій простягнув трошки засмученій Ірі маленьку святкову коробочку. Яким же було здивування артистки, коли, відкривши коробку, вона виявила там ключі від шикарного новенького автомобіля Porsche Cayenne.

“Друзі! Я Неймовірно щаслива! Дякую усім за теплі слова и привітання! – сказала Іра, заспокоївшись трошки від шквалу емоцій. – Це дуже приємно й важливо для мене! Я відмітила свій ювілей! Спочатку я не планувала святкувати, оскільки кожен день концерти та не було й години для підготовки! Та чоловік і друзі підмовили, що треба! І це було мега крутий день народження! Давно я так не веселилася! Дякую мої друзі, що ви теж “відривались” зі мною!”

Також артистка зізналася, що знатно поплакала в вечір свого 30-річчя.

“Цього вечора я плакала від радості! Чи не можу описати словами! Коханий чоловік подарували авто! Це незабутній вечір!!! Дякую тобі, мій Віталіку!” – написала Федишин на своїй сторінці.

redcucumber.kiev.ua/photoschool

redcucumber.kiev.ua/photoschool