Ірина Федишин шукає стежку кохання!

Популярна співачка зняла кліп на пісню «Гітара», яка увійшла до її нового альбому під таємничою назвою «Пароль».

«Люди дуже часто замовляють цю пісню на концертах. Я чую багато вигуків, щоб заспівати саме «Гітару». Це пісня, яка легко запам’ятовується, тому, власне, і вирішили на неї зняти кліп» – ділиться з Порталом журналістів і блогерів прямо зі знімального майданчика Ірина.

Сюжет кліпу розгортатиметься на лоні природи. За задумом режисера В’ячеслава Мельника, Ірина вирушає з друзями в ліс на пікнік, де вона закохується в одного з хлопців. Творча група встигла зняти завершальні літні дні, щоб передати в новому кліпі легкий настрій та всю динаміку цієї пори року. «Це буде запальне відео, в якому буде багато родзинок» – зізналася співачка. Але привідкрити завісу таємності нам все-таки вдалося.

В’ячеслав Мельник (режисер кліпу):

«Масовка у нас просто божевільна! Сьогодні ми їх примушували робити все: стрибати в холодну річку, робити сальто, повзати та падали в траву. Травм не було, але мені їх дуже шкода».

Такі жорсткі умови оминули Ірину Федишин, але дівчині теж прийшлось не дуже солодко:

« В лісі дуже багато комарів, а в мене дуже відкритий літній одяг. А ходити на підборах по не пристосованій для цього місцевості дуже не просто » – пожалілася співачка. Але чого не зробиш заради краси!

Наприкінці кліпу парубок-гітарист, в якого закохалася героїня Ірини Федишин, зав’яже їй очі, щоб співачка із заплющеними очима зуміла відшукати стежину кохання.

Щоб встелити цю доріжку творцям знадобилося 120 м тканини, а гітару – символ пісні довелось пофарбувати. Продюсер Ірини – Віталій Човник розповів, що після зйомок кліпу гітару продадуть з аукціону, а виручені кошти передадуть на благочинність.

«На завершення відео, ми з хлопцем втікаємо від усіх друзів і приходимо до дуже красивого дерева червоного кольору, яке просто вже почервоніло від нашого кохання»

В любовних примхах розбиралася Софія Шевчинська.

www.MusicUkraine.com