Як дитині пройти усішно кастинг

Ваша дитина для вас найцінніша у світі, і настав той час, коли у неї виникає бажання стати  актором чи актрисою? Але як дізнатися, чи готові вони до реального світу робочого актора?

Як зрозуміти, що ваше чадо створене для детского шоу в продюсерському центрі  Star Time https://startime.ua/?

По-перше, дитя  має відноситися до категорії від грудного віку до 12 років.

По-друге, дитина вдало виходить на фотографіях.

По-третє, ваша дитина життєрадісна, весела та вихована

По-четверте, існує певний типаж у більшості кастингах: дитина повинна бути слов’янської зовнішності, бажано з блакитними очима та світлим волоссям, хлопчики з короткою зачіскою, а у дівчаток ціниться довге волосся.

Якщо за цими критеріями ваш малюк підходить і до того ж ви, батьки, готові витрачати свій час та кошти на розвиток дитини, тоді почнімо. Перші ніж розпочати великий творчий шлях необхідно створити портфоліо, ознайомитися з агентствами та почати відвідувати кастинги. Давайте розглянемо більш детально ці аспекти.

  1. Портфоліо.

Для презентації дитини вкрай важливим є створення власного портфоліо. Враховуйте, те що дитина швидко росте, тому і фотографії повинні постійно оновлюватися. Фотознімки повинні бути якісними. Тому варто скористатися послугами професійного фотографа. Робота фотографа, під час індивідуальних фотосесій, повинна бути узгодженою. Адже від того у якому одязі, на якому фоні, у якому образі, студійне фото чи вуличне залежить реакція журі при виборі дитини на кастинг. Не забувайте, що ви мама, а не менеджер дитини, тому перед зйомкою налаштуйте дитину на роботу, розкажіть про правила, прорепетируйте образи, підбадьорте та обніміть.

  1. Знайомство з агенціями

Знайдіть в Інтернеті усі можливі варіанти модельних агенцій, шкіл акторської майстерності, продюсерських центрів, зателефонуйте їм. Також не забудьте надіслати чи принести портфоліо дитини, таким чином ви потрапляєте до їхньої бази. Дізнайтеся про усі вимоги та оберіть дійсно гідну для вашої дитини. Так ви не тільки дізнаєтесь про агента, а й накопичуєте певний досвід спілкування з творчими людьми даної сфери.

  1. Кастинги

Все, тепер ви в базі агентств. Будьте готові  до того, що вам можуть зателефонувати та запросити на катинг, який може відбуватися заплановано, або через годину. При розмові з агенцію одразу з’ясуйте тематику кастингу, кількість учасників та вимоги до моделей. Вчіться фільтрувати кастинги, адже не усі вони варті вашого витраченого часу та коштів.  Обирайте ті, в ких ваша дитина матиме краще переваги серед інших учасників.

 

Так ось, існує думка, що раннє спілкування з дорослим і жорстоким бізнесом може нашкодити дитині. Насправді, все залежить від підходу дорослих. До модельного бізнесу можна ставитися як до можливості отримати корону або вдало вийти заміж, а можна – як до захоплюючого хобі, яке розширює коло знайомств, додає масу позитивних вражень і не заважає навчанню, або як до роботи, яка приносить дохід і вимагає великих інвестицій сил і часу.

 

Найчастіше свого шансу отримати першу і всі наступні ролі в кіно і рекламі доводиться чекати. Ніхто не дасть гарантії на швидку високооплачувану роботу для дитини. Ринок рекламних пропозицій для дітей сьогодні досить великий, але конкуренція теж висока. Тому якщо ви вибрали цей шлях для дитини, приготуйте її  до праці, а самі приготуйтеся до вкладення часу.