Як підтримувати зелену траву протягом усього літа, не витрачаючи тонни води?

Відповідь проста: спринклерні насоси. Спринклерні насоси призначені для економії грошей та  ресурсів, відкачуючи воду з джерела. Забезпечуючи постійний потік води, не вимагаючи великої кількості тиску для виштовхування води з головки спринклерів, ці насоси чудово підходять для власників будинків, які шукають простий та економний спосіб зберегти газони в зелені та зростати сади.

Як вибрати насос спринклера в 6 простих кроків?

  1. Правильно встановити розмір насосного зрошення

Щоб визначити правильний розмір насоса спринклерів, спочатку потрібно розібратися, скільки у вас розмірів головки спринклерів, разом із їхніми вимогами. Ознайомитись з варіантами таких насосів можете на сайті https://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/nasosi.html

Усі дощувальні головки оцінюються на конкретних GPM та PSI. Зазвичай ви використовуєте спринклерні головки однакових GPM та PSI у всій системі. Щоб визначити загальну потребу в GPM для вашої системи, ви додасте вимоги до GPM для всіх головок спринклерів.

  1. Наскільки високо ви накачаєте воду

Кількість ліфтів, необхідних для переміщення води з її джерела на ваш насос, є ще одним важливим фактором, який слід враховувати при плануванні установки спринклерного насоса. Підйом висоти (іменований «всмоктувальна головка») повинен бути висотою менше 7,5 метрів, але в ідеалі не повинен бути більше 1,5 метра.

3.. Наскільки далеко ви перекачуєте воду

На додаток до розгляду всмоктувальної головки, вам також потрібно буде врахувати, наскільки далеко ви накачуєте воду, щоб дістатися до ваших дощоприймачів. Відстань, на яку ви перекачуєте воду, може впливати на тиск води.

  1. Вимоги до живлення

Оскільки ці насоси не працюють на удачу, вам потрібно бути впевненими, що у вас є правильне джерело живлення. Більшість насосів мають номінальну напругу, а це означає, що вони працюватимуть або на 115 вольт, або на 230 вольт.

  1. Вибір місця для насоса спринклерів

Оскільки спринклерні насоси не розроблені для всмоктувальної головки понад 7,5 метрів, ви хочете встановити їх якомога ближче до джерела води. Зрошувальні насоси не здатні всмоктувати воду за межі 7,5 метрів над їх джерелом води.

Також обов’язково захистіть ваш насос від елементів. Ваш насос-спринклер повинен бути розміщений у прохолодному, сухому місці, де на нього не йтиме дощ, але все одно буде оптимальна вентиляція. Ідея тут – зберігати його сухим, зберігати його від прямого сонячного проміння та тримати його  добре провітрюваним, щоб він не перегрівався і не затоплювався.