Карнавал Чудес – Циркова програма

Карнавал Чудес - Циркова програма

Новорічна циркова програма «КАРНАВАЛ ЧУДЕС» у Львові

Цирк завжди дарує нам святковий настрій, не залежно від віку чи професії свого глядача. Тільки тут дорослі знову відчувають дитячий захват, а малюки можуть так голосно радіти і сміятися разом зі своїми батьками. Але наближаються зимові канікули, тому Львівський цирк підготував для вас нову, по-новорічному яскраву шоу-програму! Влаштуйте незабутні вихідні для всієї родини — купити квитки в цирк на «КАРНАВАЛ ЧУДЕС» можна у нас на сайті, або ж в касі цирку.

Чарівне циркове шоу

З 18 грудня по 16 січня вас чекає захоплююча казкове дійство під куполом! Тут будуть всі головні новорічні атрибути — і новорічна ялинка з яскравими вогнями, і Дід ​​Мороз зі Снігуронькою. Ну і, звичайно ж, не обійдеться без фірмового циркового шоу — екстремальних трюків акробатів, спритних жонглерів, екзотичних тварин, музичних ексцентриків, повітряних гімнастів і клоунів! Приходьте — артисти цирку приготували для вас безліч несподіваних сюрпризів і приємних подарунків.

АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження);

Вхід у зал для глядачів після 3-го дзвінка, а також вихід з нього під час вистави здійснюється через проходи лівого і правого боку другого поверху. Категорично забороняється під час вистави виходити із залу для глядачів через центральний прохід першого поверху.

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми;

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

Шановні покупці!

Повідомляємо, що під час проведення вистави будуть посилені обмежувальні протиепідемічні заходи із запобігання поширенню COVID-19.

При вході  у відвідувачів буде здійснюватися опитування наявності:

  • підтверджуючого документу про здійснення вакцинації (жовтий або зелений внутрішній COVID-сертифікат);
  • АБО негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу;
  • АБО негативного результату експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 48 годин до часу проведення заходу.

Відвідувачі, які не підтверджують наявність вищезазначених документів до зали не допускаються.

 

Редакція не поділяє поглядів автора та організатора заходів.